Informacje o wydarzeniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej


Miejska Biblioteka Publiczna
im. H. Łopacińskiego w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin
tel.: 81 466-62-50, 81 466-62-00
fax : 81 466-62-49
mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mbp.lublin.pl

 

POCZYTAJ PRZY KAWIE

Restauracja Mandragora - współorganizator akcji - zaprasza Seniorów na spotkania przy kawie z książkami z naszej biblioteki w pierwszy i ostatni wtorek każdego z wymienionych miesięcy
w godzinach 10:00 – 12:00
lipiec – 5 i 26
sierpień – 2 i 30
wrzesień – 6 i 27


W lipcu, sierpniu i wrześniu wzorem ubiegłego roku, dla Seniorów - naszych czytelników - proponujemy kawę za symboliczną złotówkę w letnim, gościnnym ogródku restauracji Mandragora. W Filii nr 21 MBP na Starym Mieście, będzie można pobrać kupon i skorzystać z tej integracyjnej oferty, zabierając do stolika wypożyczone w bibliotece książki oraz poczytać dostępne u nas czasopisma.
"Poczytaj przy kawie" to akcja skierowana do osób po 60. roku życia, która w poprzednie wakacje już pierwszego dnia cieszyła się sporym zainteresowaniem. Seniorzy coraz częściej aktywnie spędzają okres emerytalny. Dzięki takim przedsięwzięciom, ludzie mobilizują się do spotkań poza miejscem zamieszkania, a przystępna cena napoju pozwala im zaoszczędzone pieniądze wydać na słodki dodatek, z czego czerpią wyjątkową przyjemność.Galeria zdjęć z ubiegłorocznych spotkań:
http://moje.radio.lublin.pl/akcja-dla-seniorow-poczytaj-przy-kawie-lublin-28-07-2015-fot-miroslaw-trembecki.html

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.