Informacje różne z Lublina i regionu

warsztaty1709-baner


„Mama coś skleci dla Dzieci”

warsztaty w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze”

17 września 2015 r. godz. 17:00

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”

ul. Judyma 2a

 

Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” nauczymy się zdobić przedmioty techniką decoupage. Dekorację wykonamy na rzeczach, które szczególnie posłużyć mogą naszym pociechom – krzesełkach i skrzynkach na zabawki.

Przyjdź i stwórz coś pięknego, specjalnie dla swojego dziecka!

Warsztat poprowadzi: Magdalena Szwed – Mama trzech dziewczynek, z zawodu nauczycielka, pasjonatka edukacji dla dzieci w szerokim zakresie. Oprócz zdobienia przedmiotów kocha też zdobić ciasta, a przede wszystkim je piec.

Zapraszamy mamy solo lub w towarzystwie dzieci. Prosimy o zabranie z domów suszarek do włosów. Można też przynieść swój drewniany przedmiot do udekorowania.

Koszt udziału
: 10 zł


Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. / 81 466 59 15

O Cyklu:
W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl