Informacje różne z Lublina i regionu


Co mają w piórniku Mordole?

5 - 6 września 2015 r.

Rodzinny Park Tematyczny
"Magiczne Ogrody"
Janowiec

mordole m
powiększ 


Wakacje dobiegły końca... a zabawa w Magicznych Ogrodach wciąż trwa! Już w sobotę i niedzielę (5 i 6 września) zapraszamy do Magicznych Ogrodów na wydarzenie: „Co mają w piórniku Mordole”?

Mordole pozazdrościły dzieciom piórników z mnóstwem szkolnych przyborów w środku: długopisów z oczami Robanka, kolorowych kredek i gumek-myszek. Jak na psotników przystało, wpadły na pomysł, by do swoich gigantycznych piórników zapakować nietypowe przedmioty. Chcecie dowiedzieć się jakie? Odwiedźcie Magiczne Ogrody, zgadnijcie, co znajduje się wewnątrz ogromnego piórnika i bawcie się z Mordolami!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wchodzicie do niezwykłego świata, zamieszkanego przez nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnący kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzecie wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.