Informacje o wydarzeniu w Teatrze im. H. Ch. Andersena


Teatr im. H. Ch. Andersena
w Lublinie

tel. (81) 532 16 28
tel. (81) 532 32 25
tel. (81) 534 36 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.teatrandersena.pl


"KRÓLOWA ŚNIEGU"

18 stycznia 2015, godz. 12.00 - scena dolna

Spektakl dla widzów od lat 6

bilet 20złpowiększ


reżyseria i choreografia: Katarzyna Aleksander Kmieć

Przed nami naga, pusta scena. Wystarczy jednak kilka nut, a na naszych oczach wyrosną miasta, pałace, egzotyczne ogrody i śnieżne przestrzenie. Brakuje perspektywy, by ogarnąć całość, bo magiczne przestrzenie pojawiają się nie tylko na scenie, ale dosłownie wokół widzów. A wszystko wyczarowane ruchem, gestem, plastyką i dźwiękiem. Chwilami na scenie pozostaje tylko samotna Gerda, która w energicznym tańcu próbuje nawiązać kontakt z zaginionym Kajem. Jednak nawet ona gubi się zdumiona w korowodach księżniczek, kwiatów i dzikich zwierząt…

Spektakl bez tekstu.

 

***


"PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH"

18 stycznia 2015, godz. 10.00 - scena dolna

Spektakl dla dzieci od 0 do 3 lat

bilety: 20zł


 powiększ

reż. Daniel Arbaczewski

To propozycja dla tych naj-naj-najmłodszych. Tytułowa Pyza zabierze dzieciaki na ścieżki, gdzie sama stawia pierwsze kroki i gdzie nasi „tyci-widzowie” mają szansę spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej, teatru interaktywnego, w którym nasi naj-naj-młodsi widzowie i ich rodzice, siedzący wraz z aktorami na scenie mogą wpływać (dosłownie!!!) na przebieg i tempo spektaklu. To, czy uda się nam pogłaskać wszystkie spotkane przez Pyzę zwierzaki zależy od Was!

 

***

Bilety do kupienia w kasie teatru (wt. – pt.: godz. 8.00 – 16.00, oraz na dwie godziny przed wydarzeniem). Dostępne również poprzez system sprzedaży online: http://bilet.teatrandersena.pl/


Dział Organizacji Widowni:
tel. 81 532 32 25
tel. kom.: +48 502 663 873
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
ul Dominikańska 1 (Stare Miasto)
20-111 Lublin
www.teatrandersena.pl

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.