Informacje różne z Lublina i regionu


Wakacyjne filmy z Kino Kabaretów

21 sierpnia 2015 r, godz. 18-19

Sala Kinowa Centrum KulturyZapraszamy w piątek 21 sierpnia, godz. 18-19, do sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie miłośników lekkich filmów robionych przez pasjonatów kina na spotkaniach Kino Kabaretów w letnich miesiącach.

FILMY BEZ POLSKICH NAPISÓW, ZAZWYCZAJ PO ANGIELSKU

https://www.facebook.com/events/654463638024425/

Kino Kabaret to ogólnoświatowy ruch miłośników robienia filmów, profesjonalistów i amatorów, którzy spotykają się na kilka dni w różnych miejscach, żeby pomagać sobie w zrobieniu maksymalnie dużej liczby filmów.

Pokazy filmów z Kino Kabaretów zapowiadają takie wydarzenie w naszym mieście w listopadzie, pod nazwą Lubelskie KinoJady - http://www.facebook.com/kinoeaters.

Odbędzie się ono podczas 9 edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Złote Mrówkojady w nowej, aż 9 dniowej formule, w dniach 20-28 listopada.
Lubelskie KinoJady to nowa inicjatywa Kinoteatru Projekt, działającego w ramach Centrum Kultury w Lublinie i mającego wiele lat doświadczenia w promocji twórczości filmowej.

-------------------------------------------

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Złote Mrówkojady organizowany jest
20-28 listopada przez Kinoteatr Projekt, będący częścią Centrum Kultury w Lublinie, i finansowany przez Urząd Miasta Lublin.

International Film Festival Golden Anteaters is organized November
20-28 in Lublin by KinoTheater Project, part of Center for Culture in Lublin, and financed by Lublin City Council.