Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

 
Sierpień 2015 - miesiąc warsztatów na Moście Kultury

 

W sierpniu Most Kultury zaprasza na kolejna dawkę dobrej muzyki, potańcówki i spływy kajakowe. Nie zabraknie też nowych, ciekawych warsztatów, których w tym miesiącu przygotowaliśmy aż trzynaście. Zapraszamy m.in na:

* In Nomine – warsztaty kuglarskie
4, 11, 18, 25.08 / wtorki / godz. 17.00
Grupa fire show zaprasza na warsztaty kuglarskie. W programie m.in. nauka manipulacji sprzętem ogniowym (poi i kije) oraz podstawy żonglerki piłeczkami.
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  * Warsztaty Gitarowe
4-9.08 / godz. 16.00
Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach nauki gry na gitarze dla początkujących i zaawansowanych gitarzystów. W programie gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna i basowa, techniki gry, budowa akordów i improwizacja. Prosimy o zabranie własnej gitary.
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; 667462676  * Warsztaty mEATing – warsztaty kulinarne
1-2.08 / godz. 17.00
Poznaj Polskę od jej smakowitej strony. W trakcie wszystkich warsztatów będzie można nauczyć się i posmakować klasyków Lubelszczyzny i Podlasia, pyszności z Warmii, Mazowsza czy Małopolski. Uczestnicy będą eksperymentować, bawić się smakami, tradycyjnymi przepisami, by tworzyć nowe, pyszne potrawy.
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  * Kuchnia Obieżyświata – warsztaty kulinarne
22-23.08 / godz. 15.00
Nauka przyrządzania potraw, deserów i napojów z różnych zakątków Azji i Afryki połączona z degustacją mało znanej w Polsce kawy wietnamskiej i różnych gatunków herbaty oraz prezentacją zdjęć z podróży prowadzącego – Marcina Kempki.
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  * Sensoryka dla Smyka – warsztaty dla najmłodszych
Istotą „brudnych warsztatów” jest bazowanie na wszystkich zmysłach dziecka oraz wykorzystanie ich do poznawania świata podczas wspólnej zabawy. Razem z dziećmi poznamy 3 żywioły: wodę, ziemię i powietrze, mocno się przy tym brudząc i świetnie się bawiąc. Zapraszamy do zabawy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym razem z rodzicami.
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; 570 067 567Zapraszamy także na warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku od 5-12 lat i ich rodziców. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Materiały zapewnia organizator. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W programie zajęcia tematyczne, m.in.:

  • Nasz most - zaprojektuj most marzeń,
  • Budowniczy fabryk - czy fabryka jest już tylko wielkim komputerem, a człowiek nie jest już potrzebny?
  • Zaprojektujmy Most Kultury od nowa!
  • Plac zabaw dla dorosłych nad rzeką Bystrzycą - czy place zabaw są tylko dla dzieci? Otóż nie.
  • Projekt „Chillout room” - zaprojektujemy pokoje do wypoczynku dla pracowników powierzchni biurowych w okolicach Mostu Kultury.
  • Miasto Architektura Dizajn – warsztaty


Więcej szczegółów na www.ck.lublin.pl

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.