Informacje różne z Lublina i regionu

 Sobota z rabatami w Atrium Felicity

14 listopada 2015 r.

Rabaty nawet do 50%!!!


Już w najbliższą sobotę, 14 listopada, każdy klient który odwiedzi Atrium Felicity, będzie mógł skorzystać z rabatów i promocji przygotowanych przez najemców centrum na ten dzień. W samym środku sezonu promocje na aktualne kolekcje sięgną nawet -50 procent.

Na klientów lubelskiego centrum handlowego Atrium Felicity czeka w najbliższą sobotę szereg atrakcyjnych ofert i promocji, dzięki którym w ten jeden dzień klienci będą mogli zrobić zakupy w cenach nawet o połowę niższych niż do tej pory.

To doskonała okazja, by kupić produkty z aktualnych kolekcji po nawet 70- proc niższych cenach, nie czekając do wyprzedaży. To również dobry moment, by zaopatrzyć się w prezenty świąteczne czy uzupełnić garderobę przed zimą. Ale to nie tylko dzień obniżek, lecz również ciekawych upominków czy bezpłatnych atrakcji – np. konsultacji dermatologicznych w Superpharm czy dzień otwarty w klubie fitness Fabryka Formy. Jestem przekonany, że w sobotę 14 listopada każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie – mówi Michał Nowakowski, Dyrektor Centrum Atrium Felicity.

W Atrium Felicity tego dnia znane marki odzieżowe przygotowały szereg atrakcyjnych promocji – od 15 do nawet 50 proc. Rabaty będzie można znaleźć w takich sklepach, jak: Pako Lorente, Pierre Cardin, Sinsay, Solar, Ochnik, Wólczanka, Mohito, Monnari, Lavard, Lee, Wrangler, House czy Benetton. Dla poszukujących obuwia i galanterii ciekawe promocje przygotowały m.in. sklepy Deichmann, CCC, Wojas czy Ecco. Okazyjnie będzie można też kupić produkty kosmetyczne i perfumeryjne – m.in. w Hebe do 40 proc. taniej, a dodatkowe promocje przygotowały też Sephora i Ziaja. Oprócz tego, w najbliższą sobotę taniej będzie można kupić karnet do klubu Fabryka Formy – i odbyć darmowy trening personalny, jak również skorzystać z obniżek u najemców z sektora wnętrzarskiego, usługowego oraz ze strefy gastronomicznej.

Szczegółowe informacje, regulamin promocji oraz listę najemców biorących udział w Sobocie z Rabatami można znaleźć na stronie internetowej:
www.atrium-felicity.pl.


***


Atrium Felicity
Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja.
W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (dziewięć linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 82 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. Aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.