Informacje o wydarzeniu w Teatrze Starym


Teatr Stary w Lublinie
ul. Jezuicka 18, 20-113 Lublin
tel: 81 466 59 25
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www: http://teatrstary.euFilmowa niedziela: "Kłopoty Pana Patyka"

25 października 2015 r, g. 17:00

Bilety: normalne 10 PLN, ulgowe 8 PLN


reżyseria: Arild Östin Ommundsen
aktorzy: Adrian Gronnevik Smith, Pernille Sorensen, Jan Gunnar Roise, Asleik Engmark
czas trwania: 72 min. , produkcja: Norwegia 2011
dla dzieci w wieku: 7+


Nowe przygody Juniora i Pana Patyka, znanych już polskim widzom z wcześniejszych filmów Pan Patyk i Pan Patyk się żeni. Kolejna ekranizacja książki Anne­-Cath. Vestly. Ciekawe połączenie filmu aktorskiego i animacji, a przede wszystkim kolejna porcja nie­zwykłych przygód, które staną się udziałem dwójki nierozłącznych i nietypowych przyjaciół.

Junior wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do nowego miasta. Razem z nim wyrusza jego najlepszy przyjaciel, Pan Patyk i jego rodzina - Pani Patyk i małe Patyczątko. Chłopiec jest przekonany, że nie odnajdzie się w nowym otoczeniu. Rodzice i brat wydają się zajęci sobą, więc to Pan Patyk jest dla Juniora powiernikiem i towarzyszem zabaw. Przeprowadzka faktycznie okazuje się dla chłopca wyzwaniem. W nowym mieście nie wszyscy odnoszą się do niego i Pana Patyka przyjaźnie. Starsi koledzy dokuczają chłopcu, a w pobliżu pojawia się tajemnicza postać i porzucone niemowlę, a jakby tego było mało - Pan Patyk nagle znika. Junior się jednak nie poddaje i postanawia odnaleźć najlepszego przyjaciela.

Strona internetowa dla rodziców i opiekunów z informacjami o filmach:http://www.kinonh.pl/

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.