Informacje o wydarzeniu w Teatrze im. H. Ch. Andersena


Teatr im. H. Ch. Andersena
w Lublinie

tel. (81) 532 16 28
tel. (81) 532 32 25
tel. (81) 534 36 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.teatrandersena.pl


"Tymoteusz i łobuziaki"

18 października 2015r, godz. 12.00

reż. Arkadiusz Klucznik

/spektakl dla widzów od lat 3/
bilet 25zł


powiększ


Nie ma chyba wśród naszych widzów – tych młodszych i tych starszych – nikogo, kto by nie znał misia Tymoteusza! Na naszej scenie ma już swoje stałe miejsce. Najpierw przez przypadek znalazł bezpańskie jajko kukułki i postanowił je wysiedzieć („Tymoteusz wśród ptaków”); kiedyś znów idąc do sklepu do Pani Kury, spotkał Psiuńcia, który potem stał się jego najlepszym przyjacielem! A teraz? Zapraszamy Was na nowe, biwakowe przygody Tymoteusza wraz z Tatą, Psiuńciem i… czterema nowymi misiami! Będą plecaki, namioty i łowienie ryb! Prawdziwa przygoda dla prawdziwych chłopaków. Również dla dziewcząt!

Wszystkie odcinki naszego serialu to literacki majstersztyk Jana Wilkowskiego. Nieśmiertelnego Tymcia przenieśli na lubelską scenę reżyser Arkadiusz Klucznik, kompozytor Marcin Partyka i scenograf Eva Farkašowa – która w całym cyklu za pomocą wielkich mobilnych liter układających się w imię TYMOTEUSZ buduje coraz to nowe przestrzenie.

Każda z części teatralno - leśnego tryptyku to muzyczny, taneczny i komediowy smaczek, przy którym i małym, i dużym buzie śmieją się same.Zapraszamy

Bilety do kupienia w kasie teatru (wt. – pt.: godz. 8.00 – 16.00, oraz na dwie godziny przed wydarzeniem). Dostępne również poprzez system sprzedaży online: http://bilet.teatrandersena.pl/


Dział Organizacji Widowni:
tel. 81 532 32 25
tel. kom.: +48 502 663 873
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
ul Dominikańska 1 (Stare Miasto)
20-111 Lublin
www.teatrandersena.pl

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.