Informacje o wydarzeniu w Teatrze im. H. Ch. Andersena


Teatr im. H. Ch. Andersena
w Lublinie

tel. (81) 532 16 28
tel. (81) 532 32 25
tel. (81) 534 36 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.teatrandersena.pl


"Tymoteusz i łobuziaki"

11 października 2015r, godz. 12.00

reż. Arkadiusz Klucznik

/spektakl dla widzów od lat 3/
bilet 25zł


powiększ


W najbliższą niedzielę, 11 października 2015, zapraszamy naszych małych widzów na spotkanie z całą zgrają miśków. Niedźwiedzie , Tymoteusz i jego Tata, wybierają się na męską wyprawę nad rzekę. Rozbijają namiot, łowią ryby, rozpalają ognisko... Jednak nasz mały miś chciałby czegoś więcej niż tylko towarzystwa taty. Na polu namiotowym spotyka grupę miśków – łobuziaków, którzy ciekawskim okiem łypią na Tymcia i jego zabawki. Ale jak tu zagadać, kto ma pierwszy wyciągnąć rękę i zaprosić do zabawy. Miśki marnują mnóstwo czasu dąsając się i dokuczając sobie i w końcu zostaje nie wiele czasu na wspólną zabawę. Ale może taka lekcja była wszystkim potrzebna, a przyjaźnie zdobyte z trudem zostają potem na wiele lat.

“Tymoteusz i Łobuziaki” to kolejna cześć naszej misiowej serii spektakli dla najmłodszych, autorstwa Jana Wilkowskiego. Historia o Łobuziakach jest tak samo rozśpiewana, roztańczona i pełna humoru jaka to porzuconym jajku czy ta o psie – przybłędzie. I co pewnie ucieszy wszystkich naszych wiernych widzów, wielki biały pies – Psiuńcio tym razem też będzie z nami.

Zapraszamy

 

Bilety do kupienia w kasie teatru (wt. – pt.: godz. 8.00 – 16.00, oraz na dwie godziny przed wydarzeniem). Dostępne również poprzez system sprzedaży online: http://bilet.teatrandersena.pl/


Dział Organizacji Widowni:
tel. 81 532 32 25
tel. kom.: +48 502 663 873
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
ul Dominikańska 1 (Stare Miasto)
20-111 Lublin
www.teatrandersena.pl

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.