Informacje różne z Lublina i regionu


"Magicznie z duchami"

10 - 11 października 2015

Magiczne Ogrody
Trzcianki 92 Janowiec


 powiększ


J
eśli nie boisz się niczego i żadne wyzwanie nie jest Ci straszne - koniecznie odwiedź w sobotę i niedzielę (10 - 11 października) Magiczne Ogrody! Rodzinny park tematyczny czeka na śmiałków, gotowych by stawić czoła największym wyzwaniom! Niech zwycięży odwaga!

Nadchodzą długie, chłodne jesienne wieczory. Liście powoli opadają z drzew, a słońce z każdym dniem zachodzi coraz szybciej. W Magicznych Ogrodach znienacka pojawiły się tajemnicze postacie, zrobiło się mroczno i strasznie... Masz gęsią skórkę? Jeśli nie, to zachęcamy Cię do wzięcia udziału w niezwykłej wędrówce po baśniowej krainie! Na Dziedzińcu powitają Cię: ogromny duch ogrodu oraz watahy czarnych kotów namalowanych na chodniku. Tylko odważni przejdą pomiędzy nimi! Bulwiaki przygotowały niesamowitą zabawę w chowanego, a Król Eryk specjalne odznaczenia dla wszystkich, którzy przybiją liść do pnia drzewa dwoma uderzeniami młotka. Na prawdziwych śmiałków czeka tunel z dyniowymi duchami i krasnoludzka próba noża. Kto okaże się na tyle odważny, by podjąć wyzwanie?

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wejdziesz do niezwykłego świata, zamieszkanego przez nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzesz wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic. Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.