Informacje różne z Lublina i regionu


"Dzieci wiedzą lepiej"

3-4 października 2015 r.

Magiczne Ogrody
Trzcianki 92, Janowiec

 
powiększ

Drodzy rodzice! Czy jesteście gotowi na to, aby przez jeden dzień to dzieci stały się Waszymi przewodnikami po bajkowym świecie? W najbliższy weekend oddamy los mieszkańców Magicznych Ogrodów w ręce najmłodszych! Zapraszamy na wydarzenie: „Dzieci wiedzą lepiej” - 3 i 4 października!

W sobotę i niedzielę pozwolimy najmłodszym wcielić się w rolę przewodników po krainie baśni. To oni nauczą Krasnoludy tego, co najważniejsze w kodeksie wojownika, pokażą Magicznym Ptakom swoje ulubione kroki taneczne, zaskoczą Bulwiaki pomysłami na warzywny tor przeszkód! Bądźcie uważni! Może okazać się, że dzieci pomogą Wam dostrzec szczegóły, których dotąd nie widzieliście. Zachęćmy je do tego, by na moment stały się dla swoich ukochanych rodziców lub dziadków nauczycielami, co sprawi, że nabiorą pewności siebie i uruchomią pokłady swojej nieograniczonej kreatywności.

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny zbudowany w oparciu o oryginalną, baśniową historię. Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów, wejdziecie do niezwykłego świata, zamieszkanego przez nieznane istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnący kwiatów i krzewów, schronienie znalazły psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i smoki.

Do krain, utrzymanych w klimacie baśni i fantasy, dotrzecie wędrując wśród tysięcy pachnących róż, szumiących wodospadów i strumieni. W przepięknej scenerii kilkuhektarowego ogrodu, goście odkrywają place zabaw, miejsca wypoczynku i tajemnic.

Każda z krain oferuje inne atrakcje, zaplanowane tak, by wspierały rozwój umysłowy dziecka.