Informacje różne z Lublina i regionu


Godzina dla Ziemi w centrach handlowych Atrium


28 marca 2015 r, g. 20:30-21:30 -

gasimy niepotrzebe światło


 powiększ

24 centra handlowe Atrium w Polsce wygaszą część oświetlenia przyłączając się tym samym do ogólnoświatowej inicjatywy „Godzina dla Ziemi”.

W najbliższą sobotę, 28 marca, w godzinach od 20:30 do 21:30 cały świat przygasi niepotrzebne oświetlenie, symbolicznie partycypującw stworzonej przez World Wide Fund For Nature (WWF) inicjatywie „Godziny dla Ziemi”. Celem akcji jest skłonienie do refleksji nad zmianami klimatu. Tegoroczna edycja w Polsce podnosi również tematykę zagrożenia jedynego gatunku walenia żyjącego w Bałtyku – morświna („Godzina dla morświna”).

Centra handlowe Atrium w Polsce – 24 obiekty zlokalizowane w całym kraju – przyłączają się do tej szczytnej inicjatywy, przygaszając część oświetlenia – m.in. iluminacje formatów reklamowych czy elementów elewacji budynków.

Odpowiedzialność społeczna centrów handlowych w kontekście takich inicjatyw jak „Godzina dla Ziemi”, jest związana nie tylko z symbolizowaniem naszego poparcia. – mówiAgnieszka Tomczak – Tuzińska,Head of Marketing Department – Nasze obiekty sądziś istotnym kanałem komunikacji, docierając z przesłaniem akcji do naszych Klientów.