Informacje różne z Lublina i regionu


Koncert Anny Samusionek

pt. "Jestem emocją"

31 maja, o godz. 18.00

parafiia Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego
ul. Niecała 4

 
powiększ


W czasie koncertu “New Heaven” zebraliśmy kwotę 1064 złotych na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia “ Mówimy NIEboRAKOWI”.

Obecnie przygotowujemy się do kolejnego programu charytatywnego na ten sam cel-autorskiego programu aktorki Anny Samusionek pt. “Jestem emocją”, który odbędzie się w naszym Kościele w najbliższą niedzielę

JESTEM EMOCJĄ!

EMOCJONALNOŚĆ – WADA CZY ZALETA?


Emocje mogą być naszą siłą, pod warunkiem, że będziemy nimi mądrze zarządzać.
W mowie naszego ciała jest niesamowity potencjał, który warto wykorzystać, by osiągać zamierzone cele.
W zabawny sposób, włączając w to ciekawe wspólne ćwiczenia, grane przeze mnie scenki i konkursy dla uczestników, pokazuję, co możemy zrobić, by sobie pomóc zarówno w aspekcie duchowym jak i fizycznym, aby nie stać się zakładnikami np. gniewu,bólu, strachu czy zazdrości.

Prezentuję prosty, lecz niezwykle skuteczny, sprawdzony przeze mnie i poparty naukowo - PAKIET RATUNKOWY, na kryzysowe chwile w życiu.

To doskonały i sprawdzony warsztat, nie tylko dla kobiet, gdzie poznasz mechanizmy i dowiesz się, jak zarządzać swoimi emocjami,aby mimo przeciwności i kataklizmów zachować pozytywne podejście do życia.


Anna Samusionek
ANNA SAMUSINEK - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Zadebiutowała w 1997 roku rolą Zosi w filmie „Darmozjad polski”, za którą otrzymała nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Potem przyszły kolejne filmowe i serialowe role, m.in. w „Prawo ojca”, „Zakochani”, „Prostytutki”, „Plebania”, „Miasteczko”, Linia życia”, „Policjanci”, „Oficer”, „Kryminalni”. Obecnie Ania gra w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w rolę pięknej Ilony. W życiu prywatnym aktorka jest mamą 11-letniej Andżeliki.