Informacje o wydarzeniu w Galerii Labirynt


Galeria Labirynt
ul. ks. J. Popiełuszki 5, 20-052 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.labirynt.com

 

Kręcisz filmiki? Pokaż je w Kinie Labirynt!

Zgłoszenia do 13 maja 2015Przegląd amatorskich filmów w Galerii Labirynt to wyjątkowa okazja na zaprezentowanie szerokiej publiczności własnych materiałów filmowych. Jak zapowiadają organizatorzy — to nie ważne czy kręcisz kamerą czy telefonem, nabór jest otwarty, a sam przegląd ma charakter lokalny. Do udziału są zaproszeni Lublinianie, a w szczególności najbliżsi sąsiedzi Galerii Labirynt, czyli mieszkańcy Wieniawy.

— Masz filmiki, które chcesz pokazać na dużym ekranie Kina Labirynt? Weź udział w 1. edycji przeglądu filmowego HANDMADE MOVIE! Projekt jest przeznaczony dla amatorów i amatorek filmowania. Prace mogą być zrealizowane kamerą lub telefonem. Tematyka jest dowolna, czas trwania filmu nie powinien jednak przekraczać 5 minut. Zgłoś swój udział – termin upływa 13 maja!

Filmy należy dostarczyć najpóźniej do 13.05.2015 do godz. 19.00 drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo osobiście do siedziby Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin).

Przegląd filmów odbędzie się w NOC MUZEÓW — 16 maja 2015, godz. 22.00 — w sali kinowej Galerii Labirynt. Prezentacja prac i uczestnictwo w pokazie są bezpłatne.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie Galerii Labirynt: www.labirynt.com.

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.