Informacje o wydarzeniach w Warsztatach Kultury w Lublinie


Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.warsztatykultury.pl


Impro Teatr Bezczelny - 
W dolinie… – serial improwizowany

26 lutego 2015 godz. 19.00-20.30

Warsztaty Kultury

Bilety: 10 złpowiększMałe miasteczko na Dzikim Zachodzie. Samowystarczalne, gdyż jest tu wszystko, czego ludziom potrzeba do życia. Tu mieszkają, tu kochają, tu walczą o swój skrawek ziemi. Ludzie honoru, ludzie zachodu. Nierzadko są świadkami aktów bezprawia… napad na pociąg, dyliżans, a nawet zwyczajna bójka w saloonie, to ich codzienność. W pyle dróg, wznoszącym się spod końskich kopyt, ich dni mijają od wschodu do zachodu słońca. Z pozoru monotonna codzienność w dolinie… *

W 5 odcinkach poznamy bohaterów Dzikiego Zachodu, mieszkańców doliny… ich historie, problemy, a przede wszystkim codzienne życie. W jakich sytuacjach się z nimi spotkamy? W jakie wpadną tarapaty? Jak potoczą się ich losy? To wszystko będzie zależało od pomysłów spragnionej akcji i emocji publiczności!

Serial improwizowany to dla widzów i fanów improwizacji teatralnej, oferta, której w Lublinie jeszcze nie było. Wieczór wiążący publiczność z bohaterami na dłużej, niż tylko na jeden raz. Z bohaterami zrodzonymi z ich wyobraźni, z bohaterami zmieniającymi się na oczach widza, „tu i teraz”. Każdy odcinek przyniesie nowe wydarzenia, nowe epizody, nowe postaci, popchnie naszych bohaterów w wir kolejnych przygód.


Kolejne spotkania:

  • 26-02-2015 godz. 19:00 Odcinek 1. Pilot
  • 12-03-2015 godz. 19:00 Odcinek 2.
  • 26-03-2015 godz. 19:00 Odcinek 3.
  • 16-04-2015 godz. 19:00 Odcinek 4.
  • 07-05-2015 godz. 19:00 Odcinek 5.


Organizator: Impro Teatr Bezczelny
Bilety: 10 zł. – do nabycia przed pokazem.
Rezerwacja pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Impro Teatr Bezczelny – bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie.

Nasz warsztat improwizatorski rozwijamy od 2007 roku. W 2008 roku założyliśmy No Potatoes Improv Teatr, gdzie pracowaliśmy nad technikami i formami impro. Występowaliśmy na festiwalach teatralnych (Tarnów, Krosno, Maszewo), festiwalach improwizacji (Kraków, Gdańsk, Konstancin Jeziorna) oraz ze spektaklami i warsztatami impro na deskach scen całej Polski. Od 2015 roku w nowej odsłonie – Impro Teatr Bezczelny.

* PEŁNY TYTUŁ SERIALU zostanie wyimprowizowany, powstanie przy udziale publiczności podczas pierwszego odcinka.

 

 

Organizatorzy zastrzegają… sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczeólnych punktów programu.