Informacje różne z Lublina i regionu

  Giełda winyli w Atrium Felicity
29 listopada 2015 r, od 12:00


Już w najbliższą niedzielę w Atrium Felicity specjalne atrakcje dla miłośników gramofonu. Od 12 w centrum odbywać się będzie Giełda Winyli.

Impreza będzie miała miejsce w najbliższą niedzielę, 29-go listopada, od godz. 12.00. To prawdziwa gratka dla miłośników winyli. Czeka na nich ponad 20 000 tytułów i kilkudziesięciu dostawców z całej Polski, m.in. takie sklepy jak Winylownia.pl, Płyty Gramofonowe, Muzyka Miasta, Vintage Soundglasses i wielu innych.

Na to wydarzenie serdecznie zapraszamy wszystkich, nie tylko miłośników gramofonu. Oprócz zakupu unikatowych egzemplarzy, będzie możliwość wzięcia udziału w pokazach i prezentacjach sprzętu do odtwarzania płyt. Dodatkowo imprezę uświetni muzyka na żywo, gdyż na godzinę 16.00 przewidzieliśmy koncert – mówi Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Felicity.

W trakcie imprezy wystąpi zespół FSC Hot Rod, który zagra materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Milk and alcohol” w wersji akustycznej.

Szczegółowe informacje i harmonogram eventu można znaleźć na stronie internetowej centrum: www.atrium-felicity.pl.

***
Atrium Felicity
Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja.
W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (dziewięć linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych
na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 82 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. Aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek
i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall
w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.