Informacje różne z Lublina i regionu

 


MoM–Merytorycznie o Marketingu


24 Listopada 2015, godz. 18.00

Arena Lublin, ul. Stadionowa1
Sala Konferencyjna


MoMto spotkania przeznaczone dlapasjonatów marketingu. Integrujemy ludzi zawodow ozwiązanych z branżą marketingową oraz wszystkichtych, którzy są zainteresowani tą tematyką.#1 Naming, branding, marketing i prawo. Cztery słowa o kreacji marek.
Na szkoleniu dowiesz się:
- dlaczego nazwa ma znaczenie w kreacji marki- co to jest znak towarowy
- dlaczego musisz pamiętać o konkurencji z Hiszpanii
- kiedy domena internetowa należy do Ciebie
- co powinieneś wiedzieć planując budowę swojej marki

Marcin SETLAK- Marcin Setlak - partner w agencji PROMOSHIP, dostarczającej usługi marketingowe oraz informatyczne dla firm. Twórca start upów w obszarze edukacji (inforodzic.pl) oraz windykacji (vindicat.pl). Absolwent prawa KUL, prawa amerykańskiego Chicago Kent College of Law oraz studiów podyplomowych z zarządzania projektami w Akademii Leona Koźmińskiego.
#2 Jak nie zginąć w dżungli internetu, czyli rzecz o tworzeniu kreatywnych treści w sieci.

Opowiem o tym, jak tworzyć wartościowe treści w internecie, jakie cechy powinien mieć content , który sprawia, że odbiorcy nas czytają/oglądają i chętnie do nas wracają. Oróżnorodności pomysłów i narzędzi do tworzenia treści, które przyciągają i zdobywają zaangażowanie. Każdy z nas tworzy treści, ale nie każdy robi to dobrze. A przecież internet to dżungla, w której łatwo się zgubić. Znajdź swoją ścieżkę!

Ilona SZCZOTKA - Specjalista ds. marketingu w Grupie Wirtualna Polska (poprzednio w NextWeb Media), absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studiów podyplomowych Marketing internetowy na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, pasjonatka internetu i komunikacji internetowej. Na co dzień dużo pisze, czyta - szczególnie artykuły i książki branżowe oraz blogi, wymyśla i ciągle odkrywa coś, co inspiruje ją do działania.

MoMtowydarzeniezupełnie DARMOWE. Jednak obowiązują zapisy: http://merytorycznieomarketingu.pl/rejestracja/


Więcejinformacji: http://merytorycznieomarketingu.pl