Informacje różne z Lublina i regionu


Piknik Rodzinny w Atrium Felicity

26 lipca 2015 r, g. 11.00-18:00


Atrium Felicity zaprasza swoich klientów na jedyny w swoim rodzaju Piknik Rodzinny. W czasie zabawy nie zabraknie degustacji potraw z grilla, które zasmakują zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Wszystkie maluchy będą mogły bawić się do woli w specjalnie zorganizowanej strefie rozrywki oraz wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

W niedzielę, 26 lipca br. w godzinach 11:00 – 18:00 na parkingu naziemnym Atrium Felicity od strony al. Witosa odbędzie się Piknik Rodzinny, w czasie którego nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych klientów centrum handlowego. Specjalnie z tej okazji Auchan zaprasza wszystkich uczestników imprezy na degustację smacznych i zdrowych potraw z grilla. Z kolei Leroy Merlin tego dnia zorganizuje niezwykle ciekawe i kreatywne warsztaty ekologiczne oraz ekspozycję mebli ogrodowych, ślizgawek i piaskownic. Ci, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości siłowe będą mogli wziąć udział w konkursie zorganizowanym we współpracy z Fabryką Formy.

Wszystkie dzieci, które wezmą udział w Pikniku Rodzinnym będą mogły zobaczyć – wozy Straży Pożarnej oraz Policji. Będzie to też świetna okazja, by porozmawiać zarówno ze strażakami, jak i policjantami na temat ich codziennej pracy lub zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie. Najmłodsi klienci centrum handlowego będą mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o ruchu drogowym w konkursie z nagrodami przygotowanym przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego.

 

Dorosłych szukających bardziej ekstremalnych rozrywek Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy zaprosi naspecjalny tor z przeszkodami. Kreatywni mali plastycy będą mieli okazję wziąć udział w konkursie rysunkowym. To jednak nie wszystkie atrakcje, które tego dnia zostaną przygotowane dla naszych pociech. Dzieci będą miały również do dyspozycji dmuchany zamek oraz zjeżdżalnię, a także wezmą udział w licznych animacjach czy malowaniu buziek z Jupi Parkiem. Impreza będzie też miała charakter edukacyjny. Wszyscy chętni będą mogli wziąć m.in. w niezwykle przydatnym pokazie udzielania pierwszej pomocy z PCK Lublin. Już dziś warto więc zaplanować najbliższą niedzielę w rodzinnym gronie wraz z Atrium Felicity.


Współorganizatorami akcji są: Atrium Felicity, Auchan, Leroy Merlin, Fabryka Formy iJupi Park.Partnerami akcji są: KW Policji, Straż Pożarna, WORD Lublin, ODTJ Lublin oraz PCK Lublin.