Informacje różne z Lublina i regionu


Turniej Purpurowej Róży w Magicznych Ogrodach!

25-26 lipca 2015 r.

Magiczne Ogrody
Trzcianki 92, Janowiec


 powiększ


Już w najbliższą sobotę i niedzielę (25-26 lipca) w Magicznych Ogrodach odbędzie sięm „Turniej Purpurowej Róży”. Odwiedź rodzinny park tematyczny z całą rodziną i zobacz na własne oczy zaskakujące pokazy rycerskie!

 


Król Krasnoludów – waleczny jeździec smoków, postanawia wybrać najdzielniejszych śmiałków i uczynić ich Obrońcami Grodu. Do Magicznych Ogrodów przybędą znamienici mężowie i zmierzą się w konnym turnieju łuczniczym i zręcznościowym, a także w pieszych walkach rycerskich. Wszyscy, którzy marzą o zbroi, mieczu i tarczy będą mieli niepowtarzalną okazję wstąpić do Krasnoludzkiej Szkoły i dostąpić pasowania.

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów i krzewów schronienie znalazły tajemnicze, nieznane istoty: psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i Smoki.

W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Możesz udać się na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczysz się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniesz oko w oku ze złymczarodziejem Aragiem.


W Magicznych Ogrodach są też miejsca, w których możesz zjeść obiad, wypić kawę albo zorganizować piknik na trawie. Ogród jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dla rodzin z dziećmi dostępne są wygodne toalety z przewijakami. Parking Magicznych Ogrodów jest w stanie pomieścić ponad 1000 samochodów.