Informacje różne z Lublina i regionu

CARNAVAL SZTUKMISTRZÓW

23-26 lipca 2015 r

 

I Dzień - Czwartek, 23 lipca

Urban Highline Festival

  • 12:00 - 21:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny - Wieża Trynitarska)


Spektakle uliczne/buskerzy

  • 17:00 - 18:00 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
  • 18:00 - 19:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed CK)
  • 18:00 - 19:00 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 18:00 - 19:00 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 18:00 - 19:00 Clap Clap Circo, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 19:00 - 20:00 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
  • 19:00 - 20:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed CK)
  • 19:00 - 20:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
  • 19:00 - 20:00 Siano Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 20:00 - 21:00 Siano Show, Ulica (Plac przed CK)
  • 20:00 - 21:00 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 20:00 - 21:00 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 20:00 - 21:00 Clap Clap Circo, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 21:00 - 22:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac Łokietka)


Spektakle sceniczne

  • 19:00 - 20:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
  • 20:00 - 21:00 Lords of Strut „Chaos”, Namiot duży
  • 21:00 - 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)


Klub Festiwalowy

  • 22:00 - 00:00 Baasch, Klub festiwalowy


II Dzień - Piątek, 24 lipca

Urban Highline Festival

  • 10:30 - 21:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny - Wieża Trynitarska)


Atrakcje

  • 11:00 - 17:00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
  • 14:00 - 17:00 Cardboardia -­ gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
  • 16:00 - 19:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Ulica (Plac Litewski)


Spektakle uliczne/buskerzy

  • 16:00 - 16:50 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 16:00 - 17:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 16:30 - 17:20 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 16:50 - 17:40 Clap Clap Circo, Ulica (Plac Litewski)
  • 17:00 - 18:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed CK)
  • 17:00 - 17:50 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
  • 17:00 - 17:50 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 17:20 - 18:20 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac Łokietka)
  • 17:40 - 18:30 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
  • 17:50 - 18:40 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 18:00 - 19:00 Cink Cink Cirk, Ulica (Plac przed CK)
  • 18:00 - 19:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Deptak)
  • 18:20 - 19:10 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Plac Łokietka)
  • 18:30 - 19:20 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
  • 18:40 - 19:30 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 19:00 - 20:00 Clap Clap Circo, Ulica (Deptak)
  • 19:10 - 20:00 Siano Show, Ulica (Plac przed CK)
  • 19:10 - 20:00 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
  • 19:20 - 20:10 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac Litewski)
  • 20:00 - 21:00 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 20:10 - 21:00 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 20:20 - 21:10 Siano Show, Ulica (Deptak)
  • 20:30 - 21:30 Izimagic Show, Ulica (Plac przed CK)
  • 21:00 - 22:00 Szafa Show, Ulica (Plac Litewski)
  • 21:00 - 22:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac Łokietka)
  • 21:30 - 22:30 Burnt out Punks, Ulica (Plac Zamkowy)
  • 22:00 - 23:00 „UNDER CONSTRUCTION – targowisko próżności”, Ulica (Plac Litewski)
  • 23:00 - 00:00 Valkirias, Ulica (Plac Litewski)


Spektakle sceniczne

  • 16:00 - 17:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
  • 18:00 - 19:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
  • 19:00 - 20:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
  • 20:00 - 21:00 Lords of Strut „Chaos”, Namiot duży
  • 21:00 - 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)
  • 21:00 - 22:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)


Muzyka na ulicy

  • 20:30 - 21:30 PompaDur koncert, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 22:30 - 23:30 PompaDur koncert, Ulica (Plac przed Trybunałem)


Klub Festiwalowy

  • 22:30 - 23:30 Kortez, Klub festiwalowy
  • 23:30 - 01:00 Król, Klub festiwalowy


III Dzień - Sobota, 25 lipca

Atrakcje

  • 10:30 - 15:30 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Ulica (Plac Litewski)
  • 10:30 - 15:30 Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
  • 14:00 - 16:00 Cardboardia -­ gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem
  • 16:00 - 17:20 Wielka Parada Kuglarska, Ulica (Plac Zamkowy)


Urban Highline Festival

  • 10:30 - 21:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny - Wieża Trynitarska oraz Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul. Wieniawska)
  • 12:00 - 14:30 IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Trickline, Ulica (Plac Litewski)


Spektakle uliczne/buskerzy

  • 14:00 - 15:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 14:30 - 15:20 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 14:30 - 15:20 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
  • 14:30 - 15:20 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 15:00 - 16:10 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
  • 15:00 - 16:00 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 15:20 - 16:10 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
  • 15:20 - 16:10 Izimagic Show, Ulica (Deptak)
  • 15:20 - 16:10 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
  • 16:00 - 17:00 Pina Polar „Into the Wild”, Ulica (Plac przed CK)
  • 17:00 - 18:00 Cink Cink Cirk, Ulica (Plac przed CK)
  • 17:00 - 17:50 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 17:20 - 18:10 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 17:20 - 18:30 „Powrót Sztukmistrza” Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN i przyjaciele, Ulica (Plac Litewski)
  • 17:50 - 18:40 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 18:00 - 19:00 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
  • 18:00 - 18:40 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
  • 18:10 - 19:10 Lords of Strut, Ulica (Plac Łokietka)
  • 18:30 - 19:20 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
  • 18:40 - 19:30 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 19:00 - 20:00 Cink Cink Cirk, Ulica (Plac przed CK)
  • 19:00 - 19:50 Clap Clap Circo, Ulica (Deptak)
  • 19:20 - 18:30 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 19:30 - 20:20 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 20:00 - 21:00 Lords of Strut, Ulica (Plac przed CK)
  • 20:00 - 20:50 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Deptak)
  • 20:10 - 21:00 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
  • 20:20 - 21:10 Clap Clap Circo, Ulica (Plac Łokietka)
  • 21:00 - 21:50 „UNDER CONSTRUCTION – targowisko próżności”, Ulica (Plac Litewski)
  • 21:30 - 22:30 Burnt out Punks, Ulica (Plac Zamkowy)
  • 21:50 - 22:40 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
  • 22:30 - 23:20 Valkirias, Ulica (Plac przed Trybunałem)


Spektakle sceniczne

  • 16:00 - 17:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
  • 18:00 - 19:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
  • 19:00 - 20:00 Matthias Romir „Life is… (short stories)”, Scena (Teatr Stary)
  • 20:00 - 21:00 Cia Proyecto Otradnoie „Otradnoie.1”, Namiot duży
  • 21:00 - 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)
  • 21:00 - 22:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)


Muzyka na ulicy

  • 16:00 - 17:00 Parada Cie Balltazar „Orkest Bazar” CZESSBAND, Ulica (Plac Zamkowy)
  • 21:20 - 22:30 CzessBand koncert, Ulica (Plac przed Trybunałem)


Klub Festiwalowy

  • 22:00 - 23:30 Bokka, Klub festiwalowy
  • 23:30 - 01:00 Zamilska, Klub festiwalowy


IV Dzień - Niedziela, 26 lipca

Urban Highline Festival

  • 09:00 - 20:00 Urban Highline, Ulica (Trybunał Koronny - Wieża Trynitarska oraz Urząd Miasta i Urząd Marszałkowski – ul. Wieniawska)


Atrakcje

  • 11:00 - 17:00 Otwarte Warsztaty Kuglarskie i Slackline, Błonia pod Zamkiem
  • 13:00 - 18:00 Klanzowe Miasteczko Zabaw Niezwykłych, Ulica (Plac Litewski)
  • 14:00 - 17:00 Cardboardia -­ gry, zabawy i warsztaty, Błonia pod Zamkiem


Spektakle uliczne/buskerzy

  • 14:30 - 15:20 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 15:30 - 16:20 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)
  • 16:00 - 16:50 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Plac przed CK)
  • 16:00 - 16:50 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 16:00 - 16:50 Lucas Vit, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 16:30 - 17:20 Arritmados, Ulica (Plac Litewski)
  • 16:30 - 17:30 Cink Cink Cirk, Ulica (Deptak)
  • 16:50 - 17:30 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
  • 16:50 - 17:40 Lords of Strut, Ulica (Plac Łokietka)
  • 16:50 - 17:40 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 17:20 - 18:30 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
  • 17:30 - 18:20 Lucas Vit, Ulica (Plac przed CK)
  • 17:30 - 18:20 Clap Clap Circo, Ulica (Deptak)
  • 17:40 - 18:30 Gregor Wollny, Ulica (Plac Łokietka)
  • 17:40 - 18:30 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 18:20 - 19:00 Compagnie Soralino „Inbox”, Ulica (Plac przed CK)
  • 18:30 - 19:30 Lords of Strut, Ulica (Plac Litewski)
  • 18:30 - 19:20 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 18:30 - 19:20 Hoopelai, Ulica (Plac Łokietka)
  • 18:30 - 19:20 Mohammed Keita „Peanuts”, Ulica (Deptak)
  • 19:00 - 19:50 Gregor Wollny, Ulica (Plac przed CK)
  • 19:20 - 20:20 Cie Baltazar „Orkest Bazar”, Ulica (Plac Łokietka)
  • 19:20 - 20:10 Clap Clap Circo, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 19:30 - 20:20 La Bella Tour, Ulica (Plac Litewski)
  • 19:30 - 20:30 Cink Cink Cirk, Ulica (Deptak)
  • 20:00 - 20:50 Izimagic Show, Ulica (Plac przed Trybunałem)
  • 20:20 - 21:10 Pan Ząbek Show „Stalowe Usta”, Ulica (Plac Litewski)


Spektakle sceniczne

  • 17:00 - 18:00 Kolektyw LŁ „Spektrum”, Scena (Teatr Stary)
  • 18:00 - 19:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
  • 19:00 - 20:00 Kolektyw LŁ „Spektrum”, Scena (Teatr Stary)
  • 20:00 - 21:00 Cia Proyecto Otradnoie „Otradnoie.1”, Namiot duży
  • 21:00 - 22:00 Kejos „Pitagoras 1.2.3.”, Scena (Sala Widowiskowa Centrum Kultury)
  • 21:00 - 22:00 David Eriksson „Pink on the inside”, Scena (Sala Czarna CK)
  • 22:00 - 23:00 Kolektyw LŁ „Spektrum”, Scena (Teatr Stary)


Klub Festiwalowy

  • 22:00 - 00:00 Miss Papima, Klub festiwalowy

 

Więcej informacji, szczegółowy opis wydarzeń, sylwetki artystów, galerie zdjęć na stronie  www.sztukmistrze.eu