Informacje różne z Lublina i regionu

Jak Smoki w Chmurach!
Magiczne Ogrody

  18-19 lipca 2015 r.

Rodzinny Park Tematyczny Janowiec
Trzcianki 92


 powiększ


Wydarzenie „Jak Smoki w Chmurach” już w najbliższą sobotę i niedzielę (18-19 lipca) w Magicznych Ogrodach.
Odwiedź rodzinny park tematyczny z całą rodziną i pozwól ponieść się radości!


Jakie to uczucie wznieść się wysoko ponad ziemię? Co czują smoki szybujące pomiędzychmurami? Przyjedź do Magicznych Ogrodów, przeżyj niezwykłą przygodę i przekonaj się sam.

Obserwacja nieba wyzwala nowe spojrzenie na świat. Pozwala oderwać się od codzienności, odtego, co myślą inni i podziwiać piękno, kryjące się w naturze. Podczas wydarzenia nie zabraknie wielu baśniowych atrakcji. Jedną z nich będzie puszczanie kolorowych latawców w kształciesmoków nad Wydarzeniowiskiem! Nie czekaj na kolejną szansę i baw się razem z nami!

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród drzew, tysięcy kwitnących kwiatów i krzewów schronienie znalazły tajemnicze, nieznane istoty: psotliwe Mordole, prastare Drzewce, pracowite Bulwiaki, przyjazne Robanki, tajemnicze Wróżki Smużki, Magiczne Ptaki, dzielne Krasnoludy i Smoki.

W Magicznych Ogrodach, wśród kwiatów, strumieni i wodospadów, spędzisz cudowne chwile z całą rodziną. Możesz udać się na przejażdżkę kolejką przez Kwiatową Dolinę, bawić się na gigantycznych dmuchańcach, linowych placach zabaw i bezpiecznej plaży. Nauczysz się fechtunku w Krasnoludzkim Grodzie, a w upiornym Mroczysku staniesz oko w oku ze złym czarodziejem Aragiem.

W Magicznych Ogrodach są też miejsca, w których możesz zjeść obiad, wypić kawę albo zorganizować piknik na trawie. Ogród jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Dla rodzin z dziećmi dostępne są wygodne toalety z przewijakami. Parking Magicznych ogrodów jest w stanie pomieścić ponad 1000 samochodów.