Informacje o wydarzeniu w Ośrodku "Brama Grodzka - Teatr NN"Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN"
20-122 Lublin, ul. Grodzka 21
tel./fax: 81 532 58 67
www.teatrnn.pl


V edycja Festiwalu "Śladami Singera"


9-25 lipca 2015

Fianał - Lublin - 25 lipca

 

Trasa V edycji Festiwalu "Śladami Singera"
Tegoroczna trasa Festiwalu obejmuje 8 miejscowości regionu. Startujemy 9 lipca w Kocku, jedziemy poprzez Kraśnik, Szczebrzeszyn, Józefów, Krasnobród, Biłgoraj, Tyszowce, Bychawę, a 25 lipca wracamy do Lublina z pokazem finałowym. Dołączcie do nas na trasie!

  • 9-10 lipca KOCK
  • 11-12 lipca KRAŚNIK
  • 13-14 lipca SZCZEBRZESZYN
  • 15-16 lipca JÓZEFÓW
  • 17-18 lipca KRASNOBRÓD
  • 19-20 lipca BIŁGORAJ
  • 21-22 lipca TYSZOWCE
  • 23-24 lipca BYCHAWA
  • 25 lipca LUBLINV edycja Festiwalu "Śladami Singera" już w lipcu 2015 roku!
Rozpoczęliśmy już odliczanie dni do rozpoczęcia naszej niezwykłej podróży po miasteczkach Lubelszczyzny. Festiwal startuje 9 lipca 2015 roku, a na jego trasie znajdzie się w tym roku aż 8 miejscowości (więcej w zakładce Miejscowości). Jak co roku w magiczną podróż wyruszy z nami międzynarodowa grupa artystów – tancerzy, muzyków, aktorów, cyrkowców, fotografów i animatorów kultury. Naszą przygodę zakończymy 25 lipca 2015 roku w Lublinie. Więcej informacji wkrótce!


Miejscowości biorące udział w projekcie w 2015 roku
W V edycji projektu dołączył do nas Kock! W 2015 roku projekt "Śladami Singera: Warsztaty. Spotkania. Sztuka" będzie zatem realizowany aż w 8 miejscowościach Lubelszczyzny. Na naszej trasie znajdą się: Biłgoraj, Bychawa, Józef Biłgorajski, Krasnobród, Kraśnik, Kock, Szczebrzeszyn, Tyszowce.


Rozpoczynamy realizację projektu "Śladami Singera: Warsztaty. Spotkania. Sztuka"!
Jak co roku projekt składa się z dwóch głównych elementów: warsztatów w miejscowościach oraz Festiwalu "Śladami Singera". Już niedługo pracę w 8 miejscowaściach rozpoczną nasi wyjątkowi artyści i edukatorzy, którzy podzielą się swoimi talentami. Wspólnie z mieszkańcami zrealizują ich pasje, pomogą rozwinąć skrzydła, a może nawet spełnią marzenia. Efekty tych działań zostaną wpisane w program Festiwalu "Śladami Singera".

Dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Z radością informujemy, że tegoroczna, V już edycja projektu "Śladami Singera: Warsztaty. Spotkania. Sztuka" otrzymała dofinansowanie Ministertwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja, priorytet Edukacja Kulturalna.

 

Szczegółowy program na stronie: http://teatrnn.pl/activities/sladamisingera

Nasz profil w portalu YouTube: https://www.youtube.com/user/SladamiSingera

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.