Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl

Wydarzenia na Moście Kultury 10-11 lipca

 

Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was na weekend kilka ciekawych propozycji. Tym razem zapraszamy na spływ kajakowy Bystrzycą, który zakończy się nie gdzie indziej, a na Moście Kultury. Tam już wieczorem czekają na Was koncerty i potańcówki.

  * Lubelaki na Kajaki! – spływy Bystrzycą
11.07 / sob. / godz. 10.00, 15.00
Wspólnie z MOSiR „Bystrzyca” zapraszamy na wakacyjne spływy kajakowe. W lipcu proponujemy wyprawę od tamy na Zalewie Zemborzyckim dzikim odcinkiem rzeki przez Lublin do Mostu Kultury. Przewidywany czas spływu to trzy godziny.
Cena: kajak 1-osobowy: 16 zł; kajak 2-osobowy: 24 zł
zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 81 466 61 22  * Sex Machine Band – koncert
10.07 / pt. / godz. 20.00 / wstęp wolny
Żywiołowa muzyka, która nie pozwala ustać w miejscu. Funk, soul, groove & jazz – Sex Machine Band to studyjna i koncertowa petarda z naoliwioną sekcją rytmiczną i dętą, doprawiona oryginalnym stylem gitarzysty oraz surowym wokalem.


   * Standard Brass Band – potańcówka
11.07 / sob. / godz. 20.00 / wstęp wolny
Repertuar grupy obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej. Standard Brass Band jest największą orkiestrą grającą do tańca po prawej stronie Wisły.

 

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.