Informacje o wydarzeniu w Centrum Kultury


Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12, 20-004 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . www.ck.lublin.pl


Koncerty w Muszli koncertowej w Ogrodzie Saskim


Spacerując w weekendowe wieczory po Ogrodzie Saskim, możemy być pewni, że usłyszymy muzykę. Za każdym razem będzie to coś innego: rock, gospel lub muzyczne improwizacje. Sprawdźcie, co zabrzmi w Muszli Koncertowej w tym tygodniu:

* Lublin dobrze Rock'uje: Whiterose & The Underground Man - 3 lipca , godz. 19.00 / wstęp wolny

Cykl koncertów prezentujących przede wszystkim młode i wyjątkowo obiecujące zespoły z Lubelszczyzny. Whiterose gra muzykę, która jest wypadkową post rocka, grunge'u i progresywnego rocka, choć wprawne ucho wychwyci z pewnością dużo więcej inspiracji. The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków mieszkających w Lublinie. Muzyka zespołu to mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami.

* Łukasz Jemioła & Przemysław Buksiński – koncert piosenek w pełni improwizowanych -
4 lipca, godz. 20.00 / wstęp wolny


Projekt muzyczny Przemka Buksińskiego (śpiew) i Łukasza Jemioły (gitary i śpiew), w którym zapraszają publiczność do wspólnego tworzenia koncertu. Wychodząc na scenę, artyści nie wiedzą, co będą grać – tytuły piosenek, styl muzyczny, szlagier zagrany zupełnie na nowo – to wszystko zależy tylko od słuchaczy i jest improwizowane na żywo. Ten koncert już nigdy się nie powtórzy.


* Heaven Up – koncert gospel - 5 lipca, godz. 18.00 / wstęp wolny

Nowa muzyczna formacja z Lublina, której specjalnością jest szeroko rozumiana muzyka gospel. Prowadzona przez młodego, zdolnego animatora, kompozytora i dyrygenta Rafała Czarnackiego już zdobyła olbrzymią sympatię fanów. Profesjonalni wokaliści i instrumentaliści, znani nie tylko z chrześcijańskich scen, są wizytówką grupy wzorowanej na największych światowych gwiazdach gospel.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.