Wydrukuj tę stronę

Informacje różne z Lublina i regionu


Lotto Lubelskie Cup

4-5 lipca 2015 r
Arena Lublin
ul. Satdionowa 1


Znamy już wszystkie drużyny, które w dniach 4-5 lipca zagrają w turnieju LOTTO Lubelskie Cup. Do ekip AS Monaco, Szachtara Donieck i Hannoveru i Lechia Gdańsk, piąty zespół minionego sezonu Ekstraklasy. W sobotę (4 lipca) kibice na Arenie Lublin obejrzą dwa mecze półfinałowe (godz. 17.00, 20.45), natomiast w niedzielę (5 lipca) mecz o 3 miejsce oraz wielki finał (kolejno 15.00 i 18.45). Sprzedaż biletów trwa, a najtańsze wejściówki można nabyć już od 30 zł.

Pierwotnie w turnieju miał zagrać Śląsk Wrocław, jednak ze względu na udział wrocławian w fazie eliminacyjnej Ligi Europy nie będzie to możliwe. W pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się zatem Lechia Gdańsk oraz Szachtar Donieck - zdobywca Pucharu UEFA z 2009 roku. Drugi półfinał pozostaje bez zmian, tegoroczny ćwierćfinalista rozgrywek Ligi Mistrzów AS Monaco podejmie Hannover 96, drużynę w której występuje Artur Sobiech.

Spotykamy się z bardzo dobrymi przeciwnikami, z którymi polskie drużyny mają do czynienie tylko w meczach na arenie międzynarodowej i to dopiero na poziomie III i IV rundy. Udział w takim turnieju to bardzo pożyteczny sprawdzian dla całej drużyny, a mecze z takimi zespołami pozwalają młodym zawodnikom zdobyć olbrzymie doświadczenie” – mówi Marek Jóźwiak, Szef Scoutingu i Menedżer Kadry w Lechii Gdańsk.

Kibice w dalszym ciągu mogą kupować upragnione wejściówki na turniej za pośrednictwem strony www.booklik.com oraz stacjonarnie w kasach Areny Lublin i siedzibie Kuriera Lubelskiego na Krakowskim Przedmieściu 10. Kupując jeden bilet w wybranej kategorii cenowej kibice będą mogli obejrzeć dwa mecze rozgrywane w danym dniu: Kategoria Premium (120 zł), Kategoria I (90 zł), Kategoria II (60 zł), Kategoria III (40 zł) i Kategoria IV (30 zł). Cena biletu dla osób niepełnosprawnych wynosi 20 zł.

 


Terminarz turnieju LOTTO Lubelskie Cup:
* 4 lipca 2015 (sobota):
- Lechia Gdańsk vs. Szachtar Donieck, godz. 17.00
- AS Monaco vs. Hannover 96, godz. 20.45

* 5 lipca 2015 (niedziela):
- mecz o 3 miejsce, godz. 15.00
- wielki finał, godz. 18.45

Sprzedaż biletów stacjonarna:
• Kasy Areny Lublin, ul. Stadionowa 1 - od poniedziałku do piątku w godzinach 16:15-21:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-21:00
• Punkt Kuriera Lubelskiego, Krakowskie Przedmieście 10 – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Ponadto sprzedaż prowadzona jest przez stronę internetową: www.booklik.com

• Jeden bilet w wybranej kategorii cenowej - dwa mecze rozgrywane w danym dniu!
• Dla grup ponad 20 osobowych przewidziane zostały atrakcyjne upusty cenowe!

 

 

-------------------------------------------------------
Organizatorem LOTTO Lubelskie Cup jest agencja PSP Polish Sport Promotion – jedna z pierwszych, a zarazem największa w Polsce agencja zajmująca się marketingiem sportowym w sposób kompleksowy.PSP odpowiadała za obsługę takich wydarzeń jak : LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej, Super Mecz 2013 Lechia Gdańsk vs. FC Barcelona, Super Mecz 2014 Real Madryt vs. ACF Fiorentina, WKS Śląsk Wrocław vs. Borussia Dortmund, Mistrzostwa Świata Dywizji1Aw Hokeju na Lodzie Kraków 2015.
www.psp-group.pl