Wydrukuj tę stronę

Informacje różne z Lublina i regionu


Bohaterowie bajek Nickelodeon w Atrium Felicity


25-26 kwietnia 2015 r. w godz. 12:00 - 18:00


 powiększ


W najbliższy weekend Atrium Felicity zmieni się w prawdziwie bajkową krainę. Przez cały weekend najmłodsi klienci centrum handlowego będą mogli bawić się w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów kreskówek. W ramach imprezy Nickelodeon Kids Party nie zabraknie atrakcji z udziałem szalonego SpongeBoba, uwielbianych przez najmłodszych Dory i Diego oraz wojowniczych Żółwi Ninja.

Nickelodeon Kids Party to cały weekend bajkowej zabawy organizowany z myślą o tych, którzy odwiedzają Atrium Felicity całą rodziną. W czasie dwóch dni wszystkie dzieci i nastolatkibędą mogły spędzić czas ze swoimi ulubionymi bohateramibajek Nickelodeon. Każdy będzie miał jedyną w swoim rodzaju możliwość zrobienia sobie wspólnego zdjęcia z bajkowymi postaciami, które często towarzyszą im każdego dnia na szklanym ekranie.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w godz. 12:00 – 18:00 wszyscy będą mogli spędzić aktywnie czas w atmosferze znanej z najpopularniejszych obecnie kreskówek. W specjalnej Strefie Pana Gąbki znajdzie się zamek SpongeBoba. Ponadto wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w łapaniu meduzy oraz skakać do woli w świecie trampolin. Tuż obok w Strefie Dory i Diego młodzi odkrywcy sprawdzą swoją wiedzę w Klubie Małego Geografa oraz będą mieli okazję ułożyć multimedialne puzzle. Wiele atrakcji przygotowano też w Strefie Żółwi Ninja. Tam każdy będzie mógł wziąć m.in. udział w warsztatach karate lub zagrać w grę na konsoli swoim ulubionym żółwiem.

Przez cały weekend w ramach Nickelodeon Kids Partynajmłodsi klienci centrum handlowego będą mogli także bawić się na specjalnie przygotowanym placu zabaw ze zjeżdżalniami, domkami i bujakami, a także brać udział na scenie w licznych konkursach z nagrodami.

Atrium Felicity
Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32.
W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.
Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (siedem linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej.Na dzień 31 grudnia 2014 r. w rękach Grupy znajdowały się 153 centra i nieruchomości handlowe w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,6 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,4 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro.
W styczniu 2015 r. firma Atrium zakończyła transakcję sprzedaży 72 mniejszych centrów handlowych w Republice Czeskiej za kwotę około 68.5 mln euro w ramach na bieżąco realizowanej strategii przebudowy swojego portfolio w kierunku większych centrów handlowych o dobrze ugruntowanej pozycji rynkowej, dominujących w swojej okolicy.
Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
W Polsce Atrium posiada 24 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Felicity w Lublinie. Pod koniec listopada ub. r. sfinalizowana została transakcja przejęcia 24. obiektu – Focus Mall w Bydgoszczy.Łącznie spółka posiada w Polsce 520 tys. mkw. powierzchni najmu brutto.