Informacje o wydarzeniach w Warsztatach Kultury w Lublinie


Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; www.warsztatykultury.pl


Strefa Innych Brzmień - Koncert The Fruitcakes


27 kwietnia 2015 r, godz. 19.00

Warsztaty Kultury , ul. Grodzka 5a
Wstęp wolny


To już druga odsłona Strefy Innych Brzmień. Tym razem w Lublinie zagra zespół The Fruitcakes.


The Fruitcakes – nadzieja trójmiejskiej sceny niezależnej. Zespół złożony z młodych artystów i prawdziwych pasjonatów, ma szansę niebawem stać się objawieniem na naszym rynku muzycznym. Słychać tu wyraźne inspiracje brzmieniem lat sześćdziesiątych na czele z The Beatles, The Rolling Stones czy Bobem Dylanam. Do tego dochodzą nowe, aktualne trendy muzyczne oraz dbałość o wykonanie. The Fruitcakes świetnie łączą melodie, wyrazisty wokal, analogowe brzmienia i radości z obcowania z żywą muzyką.

Zespół tworzą – Lukas Tymański (bębny, wokal), Przemysław Bartoś (bass, harmonijka, wokal), Kuba Zwolan (gitara, wokal) oraz Tomasz Ziętek (gitara, wokal).

Więcej na:
facebook.com/TheFcakes
soundcloud.com/thefcakes

Strefa Innych Brzmień
Festiwal Inne Brzmienia, jak co roku odbędzie się w lipcu. Zależy nam jednak na całorocznym prezentowaniu unikalnych, interesujących i niezwykłych artystów, którzy wpisują się w nasze rozumienie innych brzmień. W tym celu powstała Strefa Innych Brzmień. Ma ona charakter ruchomy, można rzec wędrowny. Nie chcemy zamykać się ani w konkretnej stylistyce, ani w konkretnym miejscu. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby dobra muzyka pojawiała się w Lublinie, a inne brzmienia słychać było regularnie.

 

 

Organizatorzy zastrzegają… sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczeólnych punktów programu.