Informacje różne z Lublina i regionu

 
Świąteczny Kiermasz

17-23 grudnia 2015 r

Galeria OLIPMP
Al. Spółdzielczości Pracy

 
powiększ

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na największy w regionie Świąteczny Kiermasz naturalnej żywności, rękodzieła artystycznego, tradycyjnych dekoracji i upominków.

Już od czwartku (17 grudnia) aż do środy (23 grudnia) Galeria OLIMP wypełniona będzie smakami i tradycyjnymi wyrobami, które powinny znaleźć się na wszystkich świątecznych stołach.

Podczas tegorocznej edycji Kiermaszu oprócz doskonałych produktów nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla każdego. To bezsprzecznie największy kiermasz świąteczny w regionie - udział w nim weźmie ok. 100 wystawców. Swoją obecność zapowiedzieli artyści, rzemieślnicy i rękodzielnicy, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia , tradycyjnych ozdób oraz kuchni regionalnej. Zapraszamy na pokazy wyrobu dekoracji i degustacje potraw świątecznych.

To najlepsza okazja aby dokonać zakupów najlepszych, sprawdzonych produktów na nadchodzące Święta.

Gwarantujemy, że nie zabraknie stroików, bombek, autorskich wyrobów rękodzieła, drobiazgów na upominki, wędlin, pieczywa, serów, nalewek oraz wszelkich smakołyków dla łasuchów.

W tych dniach w Galerii OLIMP znajdziecie Państwo najwyższej jakości tradycyjne wyroby prezentowane bezpośrednio przez ich twórców.


Serdecznie zapraszamy!