Informacje różne z Lublina i regionu

Bożonarodzeniowy Festiwal Smaku

18-23 grudnia 2015 r.

Rynek Starego Miasta

 
powiększ

Serdecznie zapraszamy Państwa na nowe przedświąteczne wydarzenie jakiego jeszcze nie było w Lublinie. Tylko na Rynku Starego Miasta od 18 do 23 grudnia znajdziecie niepowtarzalne miasteczko świątecznych smaków i aromatów.

Na stoiskach umieszczonych obok Trybunału Koronnego pojawią się najlepsze produkty i potrawy na świąteczny stół, wędliny, pieczywo, ciasta, alkohole, mnóstwo przysmaków, a nawet choinki.

Nie zabraknie gorących dań i napojów do spożycia bezpośrednio na miejscu, to doskonała okazja żeby spędzić wspólnie chwile w miłej i smacznej atmosferze.

Oprócz tradycyjnych potraw kuchni polskiej zapraszamy do spróbowania smaków m.in. z Gruzji, Armenii, Włoch.

Codziennie na specjalnie zaaranżowanej scenie odbywać się będą pokazy gotowania szefów kuchni, wśród nich: Jean Bos – kucharz króla Belgii, Ivo Violante - Ivo Italian, Bartosz Sadowski - Od Kuchni, Elżbieta Cwalina - Hades Szeroka, Dorota Otachel - Old Pub, Jarosław Sak - Caffe Trybunalska, Anush Chilingaryan – Jazzve. Ponadto animacje teatralne, warsztaty kulinarne dla dzieci i inne atrakcje.

Zapraszamy do odwiedzenia i skosztowania nowego produktu Europejskiego Festiwalu Smaku.

Organizatorami Bożonarodzeniowego Festiwalu Smaku są Urząd Miasta Lublin, Kresowa Akademia Smaku i Biuro Promocji Promedia.