Informacje różne z Lublina i regionu

 

Bohaterowie Transformers i My Little Pony gośćmi Atrium FelicityW przedostatni weekend grudnia Atrium Felicity stanie się miejscem wyjątkowej zabawy dla najmłodszych. W centrum handlowym zagoszczą bohaterowie dwóch popularnych bajek: Transformers i My Little Pony.

Atrakcje związane z tymi dwiema popularnymi kreskówkami zaplanowano na sobotę i niedzielę 19 i 20 grudnia, w godzinach od 12.00 do 17.00 każdego dnia. Głównym punktem imprezy będą gigantyczne, 3-metrowe figury z postaciami robotów z Transformers oraz kucyków z My Little Pony. Z bohaterami bajek będzie można się spotkać i zrobić sobie zdjęcie, a potem wydrukować i zabrać je na pamiątkę do domu. Oprócz tego zaplanowano także pokazy tańca hip-hop oraz robot dance, a także naukę układów choreograficznych w rytmie największych przebojów z obu kreskówek. Dodatkowo przygotowano wiele ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, m.in. przyklejanie ogonów kucykom czy twarzy Transfomersom, budowanie robotów z pudełek,a także quizy wiedzy o obu bajkach. Oprócz tego, będzie można skorzystać z interaktywnych atrakcji dostępnych na położonych obok stoiskach animacyjnych.

Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych klientach przygotowaliśmy szereg niespodzianek i aktywności. Połączyliśmy motywy z dwóch zupełnie różnych bajek, aby ucieszyć zarówno chłopców, jaki dziewczynki. Jestem przekonany, że będzie to dla nich czas wspaniałej, interaktywnej zabawy, okraszony dodatkowo pozostałymi przedświątecznymi atrakcjami, które przygotowaliśmy w tym czasie. Będzie można skorzystać z ciekawych warsztatów – m.in.z pieczenia pierników czy przygotowania ozdób choinkowych lub pojeździć po Felicity świątecznym pociągiem albo zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem – mówi Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Felicity.

Korzystanie z wszystkich atrakcji podczas imprezy jest nieodpłatne. Szczegółowe informacje i harmonogram eventu można znaleźć na stronie internetowej centrum: www.atrium-felicity.pl.

***
Atrium Felicity
Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja. W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (dziewięć linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych
na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 82 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. Aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.