Restauracja ATRIUM

 

 

Informacje różne z Lublina i regionu

Grudzień pełen świątecznych wrażeń w Atrium Felicity


4-23 grudnia 2015 r.Grudzień w lubelskim centrum handlowym Atrium Felicity zapowiada się naprawdę ciekawie. Przez niemal cały miesiąc – od 4 do 30 grudnia – każdego dnia do dyspozycji najmłodszych (i nie tylko) klientów będzie m.in. szereg świątecznych warsztatów i animacji, po centrum będzie jeździła prawdziwa kolejka, a w poszczególne weekendy klientom będzie towarzyszyć muzyka na żywo i wiele innych atrakcji.

Zbliża się wyjątkowy, świąteczny czas i z tej okazji chcemy sprawić naszym najmłodszym odwiedzającym trochę frajdy wprowadzając ich w wyjątkowy klimat, a ich rodzicom dać komfort swobodnego robienia przedświątecznych zakupów. W tym okresie wszystkie dzieci będą mogły codziennie skorzystać z szeregu ciekawych warsztatów i animacji przygotowywanych przez nasze hostessy, samodzielnie upiec świąteczne pierniczki, a przede wszystkim pojeździć po centrum prawdziwą świąteczną kolejką. W każdy weekend czekają nas również ciekawe imprezy dla całych rodzin – w tym tygodniu rozpoczynamy mikołajkami ze Star Wars i Lego, za tydzień zaplanowaliśmy wspólne kolędowanie, a tuż przed świętami – imprezę z udziałem postaci z bajek Transformers oraz My Little Pony. Zapraszamy do nas serdecznie – zapewniam, że nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych – mówi Michał Nowakowski, dyrektor Atrium Felicity.

Już od 4 grudnia rusza bezpłatna świąteczna kolejka, która będzie woziła dzieci po terenie Atrium Felicity. Będzie można z niej skorzystać codziennie aż do 23 grudnia, a potem między 27 a 30 grudnia. Atrakcja będzie dostępna w dni powszednie pomiędzy godz. 13.00 a 19.30 oraz w weekendy pomiędzy 10 a 20.

Od 4 do 23 grudnia (w godz. 13-19 w dni powszednie oraz od 11-19 w weekendy) będą odbywać się także rodzinne animacje świąteczne, prowadzone przez animatorki i hostessy. W programie m.in. wspólne wypiekanie i dekorowanie pierników, pisanie listów do św. Mikołaja, warsztaty kreatywne i wiele innych. Do dyspozycji dzieci będzie także wygrodzona strefa zabawy, wyposażona w miękką wykładzinę, przeznaczona dla młodszych pociech, w której zabawy będą organizować nianie z firmy Nanny Bell Lublin. Korzystanie ze wszystkich tych udogodnień jest bezpłatne.

Począwszy od niedzieli 6 grudnia, codziennie w Atrium Felicity będzie można spotkać się i zrobić sobie zdjęcie ze św. Mikołajem, który będzie dostępny w godz. 15-19 w tygodniu oraz między 13 a 19 weekendy. Spotkania z Największym Gwiazdorem będą odbywały się aż do 23 grudnia.

W weekend 12 i 13 grudnia w centrum odbędzie się wspólne kolędowanie dla wszystkich. W sobotę 12 grudnia przewodzić mu będą uczniowie ze szkoły muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie, zaś w niedzielę do wspólnego śpiewania zachęcać będą adepci Szkoły Muzycznej Yamaha.

Więcej informacji i harmonogram atrakcji świątecznych można znaleźć stronie internetowej centrum: www.atrium-felicity.pl oraz Facebooku.

***
Atrium Felicity
Atrium Felicity jest centrum regionalnym i pierwszym tak dużym w Lublinie. Powierzchnia najmu wynosi 75 tys. mkw. Centrum jest zlokalizowane przy jednej z głównych arterii Lublina: al. Witosa 32. W Atrium Felicity swoje salony otworzyły najbardziej popularne i lubiane marki modowe, takie jak: H&M, grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Massimo Dutti), C&A, wszystkie marki z grupy LPP (Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home&You) oraz salony Tommy Hilfiger i New Yorker. Wielu najemców otworzyło w Atrium Felicity swoje pierwsze sklepy w Lublinie. Kompleksową ofertę z branży zdrowia i urody zapewniają: Sephora, Douglas, Rossmann, Super-Pharm, Hebe i Ziaja.

W centrum są również najemcy z grupy EM&F: Empik oraz Smyk w formacie Megastore. W Atrium Felicity znajduje się również hipermarket Auchan, market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin oraz market elektroniczny Saturn.

Atrium Felicity posiada dogodne połączenie z systemem dróg regionalnych i krajowych. Ma także zapewniony dostęp do środków transportu publicznego (dziewięć linii autobusowych). Jadąc samochodem od strony centrum miasta Klienci mogą skorzystać z bezkolizyjnego zjazdu tunelem w lewo. Do ich dyspozycji przewidziano 3100 miejsc postojowych
na funkcjonalnych parkingach naziemnych i podziemnych.

Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 82 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce
Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. Aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.