Informacje różne z Lublina i regionu


Występ Kabaretu WiR

25 czerwca 2015, g.19:00
CaxMafe, ul. Staszica 1
Wstęp wolny

 
powiększ

Po spektaklu premierowym, wygranej w konkursie Kuriera Lubelskiego na najlepszy młody kabaret z regionu oraz występie u boku kabaretu Smile, Pazury, Kryszaka i Dańca na imprezie "Giganci Kabaretu", tym razem zapraszamy Was na bardziej kameralny występ w niezwykle klimatycznym miejscu, jakim jest pub CaxMafe.

Skecze kabaretu WiR opierają się na inteligentnym humorze społeczno-obyczajowym z solidną dawką ironii i dystansu do otaczającego nas świata. W swoich skeczach Kabaret WiR udowadnia, że do każdego tematu można podejść w niecodzienny, pomysłowy i inteligentny sposób, co bardzo podoba się publiczności.

HISTORIA
Kwiecień 2015 rok. W Lublinie powstaje Kabaret WiR. Tworzy go czterech, wulgarnie przystojnych mężczyzn, z czego trzech z nich – Adrian, Paweł i Kacper – tworzyli wcześniej Teatr Realium, który podbijał serca widzów licznymi przedstawieniami komediowymi.
W styczniu 2015 roku do Teatru Realium dołącza Bartek, którego pasją jest kabaret. Zamierza stworzyć własną grupę kabaretową i małymi krokami realizuje swój niecny plan…
14 luty, 2015 rok. W Pubie „Dom Złotnika” w Lublinie zostają zaprezentowane dwa skecze autorstwa Bartka, które spotykają się z dużym uznaniem publiczności. Po tym występie wydarzenia toczą się błyskawicznie. Los Bartka, Adriana, Pawła i Kacpra jest przesądzony. Nowa grupa kabaretowa staje się faktem. Wirujemy z radości.