Informacje o wydarzeniu w Teatrze im. H. Ch. Andersena


Teatr im. H. Ch. Andersena
w Lublinie

tel. (81) 532 16 28
tel. (81) 532 32 25
tel. (81) 534 36 11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.teatrandersena.pl


Kwadratowe Kolory - konkurs plastyczny

Zgłoszenia do 26 czerwca 2015!Już we wrześniu kolejna premiera Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie dla najmłodszych widzów, spektakl "POD KOLOR", w reżyserii dwójki naszych aktorów, Wioletty Tomicy i Daniela Arbaczewskiego.

Spektakl powstał, jako kontynuacja cyklu przedstawień dla naj najmłodszych widzów i ich rodziców. Ci, którzy widzieli już naszą "Pyzę na polskich dróżkach" czy "Bucik Kopciuszka" znają sprawę i nie potrzebuję dodatkowych wstępów. Po raz kolejny nasi milusińscy zasiądą w kameralnym gronie na teatralnym dywanie. Tym razem tematem jest kolor i nasze z nim skojarzenia. Za pomocą plastycznych obrazów, prostych słów, światła i dźwięków będziemy testować reakcje najmłodszych podczas ich pierwszej wizyty w teatrze.
Z tej okazji wszystkie maluchy zapraszamy do udziału w naszych konkursie. Pomóżcie nam stworzyć plakat do spektaklu. Jedna ważna sprawa, na plakacie mogą się znaleźć tylko kwadraty. Jak je ułożycie, i co wyczarujecie zależy od was.


Wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursu. PREMIERA SPEKTAKLU - wrzesień 2015


Z niecierpliwością czekamy na wasze prace.Z pozdrowieniami - Ekipa Andersena.REGULAMIN KONKURSU:
1. Konkurs jest skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym.
2. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie pracy pod tytułem "KWADRATOWE KOLORY"
3. Prace muszą być indywidualne (jedna praca - jeden autor) przygotowane pod okiem nauczyciela (instruktora, pedagoga) lub rodzica i przez niego zgłoszone. Liczba prac z jednej placówki bez ograniczeń.
4. Technika prac: wyklejanka papierowa ( nie przyjmujemy prac przestrzennych).
5. Format prac znormalizowany : A4, pionowy; (prace w innych formatach nie będą brane pod uwagę).
6. Prosimy o nie umieszczanie na pracach żadnych napisów, tytułów itp.
7. Opis prac na odwrocie:, imię, nazwisko i wiek autora, imię i nazwisko opiekuna, dokładny adres pocztowy do korespondencji, adres mailowy i numer telefonu opiekuna.
8. Prace należy przesłać lub przynieść osobiście w terminie do 26 czerwca 2015 (piątek) do godz. 15.00 ( bierzemy pod uwagę termin dostarczenia przesyłki, nie stempla pocztowego) na adres:
Teatr im. H.Ch. Andersena w Lublinie
ul. Dominikańska 1
(Stare Miasto) 20-111 Lublin
9. Jury złożone z twórców realizujących przedstawienie "POD KOLOR" oraz członków rady artystycznej Teatru Andersena dokona wyboru najlepszych prac.
10. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.teatrandersena.pl
11. NAGRODY I WYRÓŻNIENIA: W konkursie przyznamy jedną nagrodę główną oraz dziesięć wyróżnień. Wszyscy nagrodzeni autorzy otrzymają zaproszenie na premierę pedagogiczną spektaklu "POD KOLOR", podczas której wręczone zostaną nagrody i dyplomy.
12. Praca, która wygra konkurs posłuży jako baza do stworzenia plakatu do spektaklu "POD KOLOR".
13. Udział w konkursie oznacza zgodę na wyżej wymienione warunki, w tym na publikację nadesłanych prac oraz ich wykorzystywanie do celów promocyjnych Teatru Andersena (wszystkie pola promocji).


Wszystkich artystów zapraszamy do zabawy.
Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
ul Dominikańska 1 (Stare Miasto)
20-111 Lublin
www.teatrandersena.pl

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania lub zmiany poszczególnych punktów programu.