ANAS - Biuro Podróży

20-109 Lublin ul. Bernardyńska 12/10
tel. 81 532-38-88
tel./fax 81 532-48-49

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy  firmą o wieloletnim stażu. Posiadamy kadrę  sprawdzoną po wielekroć przy organizacji wczasów, kolonii, turnusów sanatoryjnych oraz innych imprez turystycznych.

Głównym kierunkiem naszej oferty turystycznej jest wschód, w szczególności UKRAINA, ale także Rosja, Uzbekistan, Gruzja.

Największa oferta to na terytorium UKRAINY - Krym (Jałta, Sewastopol, Ałuszta), Odessa, Truskawiec, Kresy (Lwów, Wołyń ...). Oferta na Ukrainie obejmuje wczasy, sanatoria, wycieczki, obozy młodzieżowe.

Czekają na naszych turystów hotele, sanatoria, obiekty kolonijne. W tym roku wprowadzamy do oferty wczasy z delfinami. Delfiny z delfinarium w Jałcie. wyjazdy sanatoryjne dotyczą różnych profili leczenia w zalężności od miejsca pobytu ( Truskawiec, Odessa, Krym-Jałta).

Podróże z nami to wybór Klienta - oferujemy dojazd własny, transport kolejowy, na życzenie autokar.

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej  i niepowtarzalnej oferty dotyczącej wyjazdu na "Festiwal Win Mołdawskich". Impreza skierowana jest nie tylko do smakoszy win, ale również do osób, które chcą poznać kulturę mołdawską oraz posmakować tamtejszej kuchni.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

więcej o Biurze Podróży ANAS >>