KAWIARNIA
VANILLA CAFE

ul. Krakowskie Przedmieście 12
20-002 Lublin (Deptak)
tel. 81 532 39 15


   Serdecznie zapraszamy do istniejącej od lat Vanilla Cafe - najlepszej kawiarni w Lublinie, w której serwowane desery, puchary lodowe,wyjątkowe ciasta, koktajle i aromatyczne kawy z całego świata kawa pozostają na długo w pamięci naszych gości.

W powiązaniu komunikacyjnym z parterem funkcjonuje podziemie przeznaczone na aktywność klubową oraz nietypowe improwizacje towarzyskie.
Na ścianach podziemia w specyficznie wybranych miejscach zastosowane są mocne akcenty w postaci wielkoformatowych autorskich kolaży zdradzających asocjacje z pop - art' em, które dodają tu szczególnego smaku.

W tej scenerii - w otoczeniu nasyconych fioletów z muśnięciami czerwieni, pod surowymi kolebkami sklepień piwnic, w eleganckich kanapach daje się odczuć atmosferę luksusowego klubu.

Dowcipne operowanie anegdotą opartą także o całkowicie indywidualnie projektowane i dobierane do sytuacji rekwizyty odnoszące nas do różnorakich skojarzeń - stwarza unikalne metafory, które zaskakują nas gdziekolwiek je zauważymy.

Ta niebywale subtelna gra pozwala na inteligentne nawiązania do różnych okresów i tendencji w sztuce oraz charakterystycznych dla nich form wyrazu.

Vanilla Cafe z nowocześnie zaprojektowanymi salami klubowymi jest idealnym miejscem zarówno spotkań biznesowych jak i rodzinnych.

Vanilla Cafe czynna codziennie 10.00-22.30.

Serdecznie zapraszamy

 

 

Drukuj

 


więcej o VANILLA Hotel & Restaurant >>