Siedlisko folkloru Marzanna

ul. Krakowska 111
24-222 Niedrzwica Kościelna
Lubelskie, Polska

tel. (81) 511 69 19
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


* * *

 Restauracja położona jest w Niedrzwicy Kościelnej przy trasie Lublin-Rzeszów 20 kilometrów od Lublina. Utrzymana jest w specyficznym góralskim stylu, całość wykonana jest z drewna. Rzeźby oraz góralskie wnętrza wprowadzają niepowtarzalny klimat. W całej restauracji jest dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dodatkowo piękny ogród z oczkiem wodnym to idealne miejsce na rodzinny obiad bądź spotkanie biznesowe.

Organizujemy krzepiące przyjęcia towarzyskie, rodzinne, firmowe oraz weselne. Posiadamy dwie sale weselne mieszczące jednocześnie 150 i 350 osób.

Stoły zastawiamy suto staropolskim jadłem i napitkami podawanymi w glinianych naczyniach i drewnianych nieckach. W niedzielne popołudnia do obiadu przygrywa zespół "Nebokraj", obsługa ubrana jest w stroje ludowe.

Specjalnością jest wykwintny udziec płonący podawany przy dźwiękach kapeli ... co by weselej było.

 

Długie zimowe wieczory umilać będzie strzelający ogień z kominka. W naszych progach ugościmy was do woli staropolskim jadłem i napitkami przyrządzonymi wedle babcinych przepisów rodem spod strzechy.

Jesienią popróbować można bigosów sporządzanych przez wielu szefów kuchni na corocznym "święcie bigosu".

Restauracja czynna jest w godzinach:
Poniedziałek - Środa: 8.00 - 23.00
Czwartek - Sobota: 8.00 - 24.00
Niedziela: 9.00 - 24.00

Dysponujemy także miejscami noclegowymi w naszym Motelu. Składa się z 26 pokoi noclegowych (w tym 3 apartamenty) z łączną liczbą miejsc noclegowych wynoszącą 45 osób.

Serdecznie zapraszamy!!!

 

Drukuj


więcej o Siedlisku folkloru Marzanna
www.marzanna.pl