Hotel-Alter-logo


Restauracja Hotel Alter w Lublinie


 
W jednej z kamienic przy ulicy Grodzkiej 30 w samym sercu Lublina, mieści się ekskluzywna Restauracja usytuowana w pierwszym pięciogwiazdkowym hotelu Alter.

Hotel Alter powstał z myślą o wymagających gościach. Z tego powodu również powstała wyjątkowa restauracja. Restauracja otwarta jest na wszystkich gości ceniących sobie luksus i bogate menu (nie tylko gości hotelowych).

Restauracja hotelu Alter oferuje bogate menu pełne polskich smakołyków, ale również z najdalszych zakątków świata. To miejsce, gdzie kuchnia regionalna spotyka się z globalnym wyrafinowaniem, tworząc bogate kompozycje smakowe.

W Restauracji hotelu Alter, potrawy przygotowywane są według innowacyjnej metody „sous vide” z najwyższej jakości regionalnych produktów. Restauracja wprawia w zachwyt swoją niezwykłą kuchnią, przedstawiającą szereg kreatywnych kompozycji, nie mających sobie równych.
 
Hotel-Alter01
Restauracja aranżowana jest w stylu opartym na charakterze całego obiektu. Hotel Alter to miejsce gdzie historia odgrywa ważną rolę. Elementów epokowych, jakże istotnych dla tego typu miejsc, nie może więc zabraknąć w całej restauracyjnej przestrzeni. Mając na uwadze historię miejsca, w którym powstała restauracja i hotel, wystrój stanowią ekskluzywne meble i szlachetne tkaniny. We wnętrzu mamy możliwość rozkoszowania się wykwintnością dań, ale również podziwiania elementów dekoracji o wartości historycznej. Goście restauracji będą mogli bliżej poznać historię ceramiki, dzięki uwidocznionej ekspozycji. Wyjątkowy klimat wprowadzają piękne, bardzo dobrze zachowane sklepienia krzyżowe z lunetami oraz sklepienia kolebkowe, ozdobione oryginalnymi dekoracjami malarskimi.

Menu restauracji zmienia się zgodnie z porami roku, a jego wyjątkowym atutem są wyborne mięsa i ryby. Restauracja zaprasza codziennie od godz. 6.30 na wyborne śniadania i wyjątkową kawę, a po godz. 12.00 na degustację sezonowego Menu.

Nieprzypadkowa lokalizacja, w jakiej usytuowana jest restauracja, stanowi dodatkowy atut dla jakości pobytu. Po pysznej kolacji, obiedzie myśl nasuwa się sama – spacer w otoczeniu XVI wiecznych kamienic, w atmosferze pełnej serdeczności oraz tradycyjnej, lubelskiej gościnności.

więcej o Restauracji w Hotelu Alter