ZAJAZD KMICIC - Hotel, Restauracja

Zemborzyce Dolne 62
; 20-492 Lublin
tel. +48 606 978 444
Recepcja:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


Zajazd Kmicic otwiera swoje bramy i zaprasza Szanownych Gości! Oddajemy do Państwa dyspozycji kompleks obiektów położonych w sąsiedztwie Lublina, Zalewu Zemborzyckiego i lasów kraśnickich. Wyjątkowa architektura budynków Zajazdu stanowi wspaniałe połączenie wystrojów rodem ze szlacheckiego dworu - z nowoczesnego luksusem. To idealne miejsce do spotkań, biesiad i wypoczynku...
 

Restauracja

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty gastronomicznej! W części Restauracyjnej obiektu dysponujemy dwoma gustownie urządzonymi salami bankietowymi, mogącymi pomieścić odpowiednio: 120 i 80 osób.

Nasze Menu zawiera potrawy kuchni regionalnej i polskiej oraz wybrane pozycje z jadłospisów zagranicznych, w tym potrawy kuchni francuskiej. Biorąc pod uwagę szczególne wymagania związane z organizacją przyjęć weselnych i biesiadnych - opracowaliśmy dla Państwa specjalne Menu, uwzględniające długość przyjęcia i upodobania związane z porą roku.

Całość oferty gastronomicznej możemy uzupełnić o dodatkowe atrakcje - np. prowadzenie imprez przez profesjonalnego DJ, czy występy zespołów muzycznych. Dodatkowo w okresie wiosenno - letnim, na zewnątrz budynku funkcjonuje ogródek piwny. Dla naszych Gości zapewniamy bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci i miłą obsługę.

ZAPRASZAMY!

 

Drukuj
 

więcej o ZAJAZD KMICIC - Hotel, Restauracja >>