AKWARELA CAFE

ul. Rynek 6, Lublin
Rezerwacja: 81 534 64 09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

czynne w godz. 10:00  do 22:00

 O kawiarni Akwarela Cafe

W życiu można robić wiele i nic. My wybraliśmy tą pierwszą opcję. Nawet jej specjalnie nie wybieraliśmy - tak po prostu stało się, albo staje... (forma niedokonana).

Stworzyliśmy naszą kawiarnię realizując tym samym młodzieńcze fantazje.

Eliza odkąd pamiętam rozpieszczała naszych przyjaciół wspaniałymi deserami i tworzeniem wyjątkowego klimatu podczas naszych spotkań.
Paweł już w szkole średniej więcej czasu przesiadywał ze swoją mamą w kuchni niż z kolegami lub nawet z koleżankami na dyskotekach i boisku.
Mariusz kocha zaś organizować - tym razem zorganizował życie kulturalne, które gości w naszym wnętrzu, a również i na Starym Mieście w Lublinie.

Tak oto powstała niebywała energia, która pomogła nam stworzyć lokal, który Państwu oddajemy w posiadanie.

W menu polecamy: Herbaty, Kawy, Czekolady, Sałatki, Drinki, Ciasta, Desery.

Muzyczna Scena Akwareli
Muzyka na żywo w Akwareli gości praktycznie od samego początku. Od grudnia 2006 roku w Akwarela Cafe trwają nieustannie cykliczne koncerty o jazzowym zabarwieniu min.
"Misie Kochamy", Akwarela Acoustic, Kawa i Jazz, na których gościły takie osobistości muzyczne jak Jorgos Skolias, Karol Szymanowski, Jarek Michaluk, Sebastian Urban, Piotr Baron, Anna Serafińska czy Ewa Uryga.

Jesteśmy zainteresowani rozwojem i promocją młodych lubelskich muzyków. Gościliśmy zespoły, między innymi: JazzDuo and Friends, Dolar and Funk Street Boys, Dwootho czy Qba Quartet.

W Akwareli można obejrzeć także wystawy plakatów i fotografii.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

więcej o AKWARELA CAFE >>

zapraszamy take do Klubu, Restauracji Czarny Tulipan