Wydrukuj tę stronę

EuroFirma- Zintegrowany system zarządzania firmą

Konsorcjum EuroFirma
Centrum Kompetencyjne Wschód
tel.: 502-364-774
fax: 502-364-774

e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU ...


Każdy z nas życzy sobie aby praca, którą wykonujemy ktoś szanował. Wiele lat zdobywamy doświadczenia, aby móc je wykorzystywać. Czasami praca jest trudna i wymaga wiele poświęceń ale czujemy wtedy satysfakcję, z tego co zrobiliśmy. Dzisiaj jako Konsorcjum firm możemy czuć się właśnie tak. Stworzyliśmy produkt, nową Markę na rynku - EuroFirma.

Produkt ten jest wyjątkowy, gdyż jest bazą 12-letnich doświadczeń producenta, który zawsze odważnie podchodził do produkcji oprogramowania oraz doświadczonych wieloletnich serwisantów oprogramowania dla firm, znających rynek i co najważniejsze potrzeby klienta. Z tych doświadczeń powstała linia produktów EuroFirma.

Konsorcjum EuroFirma, zrzesza firmy serwisanckie, one zaś tworzą linię produktów EuroFirma.

Konsorcjum wychodząc naprzeciw klienta, utworzyło Centra Kompentecyjne w których to udzielać będzie pomocy.

EuroFirma to propozycja dla nowoczesnych przedsiębiorstw. System nasz przy niewygórowanej cenie oferuje nowoczesne, kompleksowe i elastyczne rozwiązanie dla małego i średniego przedsiębiorstwa niezależnie od branży.

Oferowane pakiety: EuroFirma Start, Mała EuroFirma, EuroFirma, EuroFirma PRO, EuroFirma SQL

więcej>>