Willa "Monika" SPA

ul. Kolejowa 37, 24-140 Nałęczów
tel./fax: 81 50 15 125
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


* * *

   Serdecznie zapraszamy do Willi "Monika" Spa, położonej w malowniczym zakątku najbardziej znanego i najpiękniejszego z miast uzdrowiskowych w Polsce jakim jest Nałęczów.

   Lokalizacja obiektu, ustronna i cicha, a zarazem tak nieodległa od centrum sprawia, że jest idealnym miejscem wypoczynku i odprężenia - z jednoczesną możliwością łatwego i szybkiego dostępu do miejsc intensywniejszego życia towarzyskiego i kulturalnego w centrum miasteczka.

Dla Firm
Jesteś organizatorem szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych, bankietów, chcesz zorganizować imprezę integracyjną?

Zapraszamy do WILLA MONIKA SPA
Zagwarantujemy wszystkie potrzebne usługi:

  • Nocleg w Nałęczowie w komfortowych pokojach
  • Wykwintną kuchnię
  • Cztery niezależne sale szkoleniowo - konferencyjne
  • Kompleksową organizację imprez integracyjnych,
    bankietów, pikników i biesiad
  • Internet bezprzewodowy
  • Monitorowany bezpłatny parking
  • Inne ciekawe atrakcje

Serdecznie zapraszamy do naszego Wellness & SPA. Dla grup stworzyliśmy specjalne pakiety, w których rytuały i ceremonie, które nie tylko upiększają, ale działając na wszystkie zmysły poprawią samopoczucie, dadzą uczucie radości, spełnienia i pełnej równowagi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy duży ogród, gdzie specjalnie dla naszych Gości urządziliśmy domek grillowy (wykorzystywany również w okresie jesienno-zimowym). Dla aktywnych mamy boisko do gry w siatkówkę, piłkę nożną, badminton, miejsce do strzelania z łuków, wypożyczalnię rowerów.

Niezależnie czy zdecydujecie się Państwo zorganizować u nas niewielkie przyjęcie, spotkanie dla pracowników, czy dużą konferencję zakończoną uroczysta kolacją - z pewnością będziecie zadowoleni.
Ceny dla grup są uzgadniane indywidualnie z właścicielem hotelu, istnieje możliwość negocjacji.

więcej na
www.willamonika.pl