lublinianka

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA
Sale konferencyjne
ul. Krakowskie Przedmieście 56
20-002 Lublin

tel. 81 44 66 189
fax 81 44 66 200
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie to ponad stuletni, eklektyczny budynek o przebogatej, zdobionej wieloma detalami elewacji, starannie odnowiony i luksusowo wyposażony.
Świetna lokalizacja w samym sercu Lublina, pieczołowicie odtworzone architektoniczne detale, oraz klasyczna elegancja wystroju są z pewnością gwarancją niepowtarzalnego charakteru tego miejsca, a miła, profesjonalna obsługa sprawia, że każdy gość czuje się wyjątkowo od pierwszych chwil pobytu w hotelu.
 

IBB Grand Hotel Lublinianka jest doskonałym ośrodkiem konferencyjnym. Zaplecze konferencyjne to trzy sale wielofunkcyjne, przystosowane do różnego typu spotkań.

SALA LUBLINIANKA

Sala konferencyjna o powierzchni 115 m2 jest doskonałym miejscem spotkań, szkoleń i konferencji dla grup do 150 osób.

Sala jest klimatyzowana i ma doskonałą akustykę.

Lublinianka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny: rzutnik pisma, slajdów
i rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, szybkie łącze internetowe oraz sprzęt nagłaśniający.
(81) 44 66 189


SALA AMBASADORSKA

Owalna sala Ambasadorska z pięknym widokiem na Plac Litewski. Elegancko zaprojektowana przestrzeń  może być wykorzystywane jako sala konferencyjna dla około 15 osób lub jako miejsce organizacji prywatnych kolacji i imprez okolicznościowych.

Ambasadorska wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio-wizualny: rzutnik pisma, slajdów
i rzutnik multimedialny, ekran, flipchart i szybkie łącze internetowe. (81) 44 66 189

 

SALA BIBLIOTEKA

Kameralna sala konferencyjna może pomieścić do 40 osób, i jest doskonała na organizację szkoleń, rekrutacji i prezentacji. Dzięki przytulnej aranżacji wnętrza, sala Biblioteka sprawdza się przy organizacji prywatnych przyjęć.

Sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audio - wizualny. (81) 44 66 189

EVENTY

IBB Grand Hotel Lublinianka proponuje organizację różnego rodzaju imprez integracyjnych, firmowych i okolicznościowych. Nasi pracownicy służyć będą fachową pomocą w przygotowaniu agendy oraz imprez towarzyszących.

W trakcie pobytu zapewnimy Państwu liczne atrakcje według uzgodnionego wcześniej scenariusza. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wiele ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu w Lublinie. (81) 44 66 189


więcej na
www.lublinianka.com