HOTELS LUBLIN

ul. Podzamcze 7, 20-126 Lublin

tel: +48 81/ 747 44 07
tel./fax: +48 81/ 444 42 40
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.hotel-lublin.pl
 

  HOTELS LUBLIN usytuowany jest w śródmieściu przy ulicy Podzamcze 7.

  Są to obrzeża Starego Miasta, przy trasach przelotowych kier. Zamość (Ukraina) i kier. Białystok (Białoruś).
W odległości 300 m od hotelu znajduje się Dworzec Główny PKS.

Z okien naszego hotelu, w odległości zaledwie 350 m roztacza się malowniczy widok na najpiękniejsze zabytki lubelskiej archtektury: Stare Miasto oraz Zamek Lubelski.

SALE KONFERENCYJNE

   Oferujemy 2 sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem w urządzenia i pomoce do prowadzenia szkoleń i prezentacji z nagłośnieniem.

   Zróżnicowane powierzchnie sal od 50 do 130 m2  pozwalają  zorganizować konferencje, szkoleniaprezentacje, a także bankietyinne imprezy okolicznościowe w zależności od oczekiwań organizatora.

   Wszelkie informacje związane z wynajęciem sali oraz  usług gastronomicznych i  noclegowych można uzyskać telefonicznie i drogą elektroniczną.

   Chętnie doradzimy wybrać odpowiednią salę spełniającą oczekiwania organizatora, jak równiez zaproponować stworzenie kompleksowej oferty dostosowanej do możliwości finasowych każdego klienta.

HOTEL
Hotels LUBLIN - duży obiekt hotelowy oferuje gościom ok. 200 miejsc w ponad 100 pokojach 1, 2 i 3-osobowych o wysokim standardzie z łazienkami, TV, telefonem i dostępem do internetu.

Do dyspozycji naszych gości korzystających z własnego transportu oddajemy 2 parkingi monitorowane, zarówno dla samochodów osobowych, minibusów jak i autokarów.

Serdecznie zapraszamy do restauracji Hotels LUBLIN. Oferujemy szeroki wybór dań kuchni polskiej, międzynarodowej a także potrawy regionalne. Śniadania dla gości serwujemy w formie szwedzkiego bufetu w dni powszednie w godzinach 6.30 - 10.00, w niedziele i święta  7.00 - 10.00.

więcej o HOTELS LUBLIN >>