jedlina

Motycz 331, k/Lublina
21-030 Motycz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon: 81 503-19-19
fax: 81 503-10-12Atutem Hotelu „Jedlina” jest doskonała baza szkoleniowa. Dowodem uznania jest nasza obecność na oficjalnej liście ośrodków szkoleniowych spełniających wszystkie wymagane kryteria, wynikające w dużej mierze z realizacji programów unijnych.

Hotel Jedlina dla biznesu:
- szkolenia
- konferencje
- spotkania biznesowe

Mamy wiele możliwości organizacji zarówno pracy, nauki jak i rozrywki, która jest zawsze miłym urozmaiceniem pobytów szkoleniowych. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy kilka sal, o rozmaitej powierzchni, tak by mogli wybierać i zdecydować jakie pomieszczenie najbardziej odpowiada ich potrzebom. Do wyboru mają Państwo zatem:

  • salę 150-osobową
  • salę 70-osobową
  • salę bankietową 15-osobową
  • salę klubową 40-osobową


Do tego oferujemy wygodne i kameralne pokoje noclegowe dla wszystkich Państwa, którzy pragną wypocząć po dniu pełnym szkoleniowych atrakcji.

Podczas szkolenia zawsze przewidujemy przerwy kawowe, w czasie których staramy się dostosować poczęstunek do Państwa oczekiwań. Możemy pochwalić się znaczną elastycznością w zakresie cen naszych usług, gdyż zawsze staramy się przede wszystkim zadowolić naszych klientów.

Współpracujemy także ze znanymi firmami, organizującymi przyjęcia po szkoleniach. Możemy zatem przygotować dla Państwa wszelkie imprezy tematyczne i zagwarantować przy tym doskonałą zabawę oraz mnóstwo fantastycznych wspomnień.

W naszym Hotelu znajdziecie Państwo także wszelkiego rodzaju sprzęt, potrzebny w przebiegu konferencji: flipcharty, rzutnik multimedialny, telewizor, ekran, nagłośnienie z mikrofonem bezprzewodowym.

Imprezy integracyjne
Nie samą pracą żyje człowiek, dlatego wiele firm już doskonale wie, że pozytywnej atmosferze pracy w zespołach sprzyjają mniej formalne spotkania, w czasie których można nie tylko znakomicie się bawić, lecz przede wszystkim zrelaksować i lepiej poznać współpracowników.

W Hotelu Jedlina od lat organizujemy imprezy integracyjne, z pietyzmem szykując każdy istotny szczegół. Z chęcią przygotujemy dla Państwa imprezę tematyczną w dowolnym stylu, bez względu na to czy ma ona przyjąć charakter wieczorowej zabawy czy świątecznego pikniku dla rodzin. Wspólnie spędzony poza pracą czas na pewno wpłynie na wzmocnienie zaufania pomiędzy członkami grup i zespołów. Już dziś polecamy nasze usługi, podkreślając naszą elastyczność i pomysłowość.

Zapraszamy odwiedzenia naszej strony www.hoteljedlina.pl tam zobaczycie Państwo więcej zdjęć i filmik o naszym hotelu.

Drukuj


więcej o Hotelu, Restauracji JEDLINA >>