duo-spa

Hotel Duo Spa & Wellness****

ul. Turystyczna 10A
23-300 Janów Lubelski

tel. 15 8722 880
kom. 601 636 800
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 


* * * *

Konferencje i spotkania biznesowe - jeśli nie masz pomysłu gdzie zorganizować szkolenie, bankiet, konferencję czy też imprezę w gronie znajmowych lub koleżanek i kolegów z pracy, zapraszamy do Nas. Do dyspozycji oddajemy trzy sale dla 80, 140 i 200 osób. Nasz doświadczony personel dołoży wszelkich starań aby wszystkie spotkania z Państwem były doskonale przygotowane oraz miło wspominane przez długie lata

KONFERENCJE
Hotel Duo**** SPA & WELLNESS oferuje klimatyzowane sale konferencyjne, w których jest możliwość przeprowadzenia konferencji i szkoleń dla szerokiego grona osób.
Podczas szkoleń, konferencji, spotkań oferujemy pełną obsługę i pomoc w organizacji, przygotowaniu oraz obsłudze, jak również na życzenie Państwa oferujemy pełny catering i serwis kawowy.

Jeżeli grupa szkoleniowa korzysta z noclegów i wyżywienia w naszym hotelu oferujemy dość znaczne rabaty za korzystanie z sal konferencyjnych i wyposażenia.

 
Sala Widokowa

Powierzchnia: 250 m2
Układ "kinowy": 200 os.
Układ "w podkowę": 100 os.
Układ "za stolikami": 140 os.
Sala Wenecja

Powierzchnia: 220 m2
Układ "kinowy": 140 os.
Układ "w podkowę": 80 os.
Układ "za stolikami": 120 os.
Sala Angielska

Powierzchnia: 90 m2
Układ "kinowy": 80 os.
Układ "w podkowę": 40 os.
Układ "za stolikami": 50 os.

SZKOLENIA / SPRZĘT
Nagłośnienie: stacjonarne i przenośne, mikrofony bezprzewodowe, mikrofony konferencyjne.
Audio - video: telewizor, magnetowid, kamera, rzutnik multimedialny, laptop, rzutnik folii, rzutnik slajdów 35mm.
Pozostałe: ekran, flipchart, zaciemnienie sali.
Business - Centre: internet, e-mail, telefon, faks, ksero, stanowisko komputerowe.

* * * *

Hotel DUO SPA & WELLNESS**** - położony jest na Zachodnim Roztoczu w małym miasteczku Janowie Lubelskim w bezpośrednim kontakcie z Zalewem Janowskim i bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego - Lasy Janowskie.

Jeśli ktoś marzy o chwili odprężenia po długim i ciężkim dniu znajdzie je właśnie tutaj. Wnętrza hotelu emanują ciepłem i nowoczesnym wystrojem.

W Państwa ręce oddajemy 120 miejsc noclegowych w 41 przytulnych i eleganckich pokojach oraz SPA gdzie każdy poczuje się wyjątkowo.


więcej o HOTEL DUO SPA & WELLNESS >>