agit

Hotel AGIT Congress & SPA

20-704 Lublin ul. Wojciechowska 29
tel.: 81 532 09 32
kom.: 721 103 300
fax.: 81 822 81 22
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O Hotelu

Hotel AGIT Congress & SPA, należący do międzynarodowej sieci hoteli Best Western, to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt o powierzchni 2500 m2, zapewniający szeroki wachlarz usług dla gości biznesowych jak również mieszkańców samego Lublina. 

Konferencje

Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy wysokiej klasy zaplecze konferencyjne. Oferujemy Państwu kompleksową, profesjonalną obsługę konferencji, eventów, wystaw, sympozjów. Nasza powierzchnia wystawienniczo-konferencyjna to około 600m2 (5 sal).

Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt AV. Charakteryzują się unikalnym designem, przemyślanymi rozwiązaniami technicznymi, oraz znakomitym klimatem, który sprawi, że pobyt w naszym obiekcie będzie wyjątkowym wydarzeniem.

Sale rozmieszczone są na trzech kondygnacjach. Na parterze znajduje się największa sala o powierzchni ok. 400 m2 i wysokości 6 m. Sala ta wyposażona jest w szereg rozwiązań multimedialnych, które pozwolą profesjonalnie i kompleksowo zorganizować niestandardowy event, targi czy też dużą konferencję. Niewątpliwą zaletą sali jest możliwość podzielenia jej na 2 mniejsze części.

Oprócz zastosowanych systemów interaktywnych urządzeń i intuicyjnych rozwiązań, dysponujemy wysokiej klasy cyfrowym sprzętem do obsługi tłumaczeń symultanicznych i debat w trakcie konferencji (kabiny, zestawy słuchawkowe na podczerwień oraz system BOSCH do głosowań i debat na konferencjach międzynarodowych). Jako Centrum Konferencyjno-Tłumaczeniowe AGIT posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zapewniamy obsługę konferencji na najwyższych szczeblach (międzynarodowym, ministerialnym), obsługę konferencji naukowych, biznesowych i innych.

 


więcej o Hotel-u AGIT
www.agit-hotel.pl/