Sala konferencyjna Caritas Archidiecezji Lubelskiej

 


Fundacja DANTIS

Al. Unii Lubelskiej 15
20-108 Lublin


Tel: +48 668 336 358
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 


* * *

Caritas Archidecezji Lubelskiej posiada w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 250 m2. Obiekt przystosowany jest do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, seminariów, prezentacji i promocji. Niewątpliwym atutem jest jego lokalizacja w centralnej części Lublina oraz stylowo urządzone wnętrze.

Prezentowana sala mieści do 225 osób w ustawieniu kinowym. Istnieje możliwość korzystania z dostępu światła dziennego jak również z zaciemnienia.

Do standardowego wyposażenia sali należą: ekran, flipchart, projektor multimedialny oraz nagłośnienie. Oferujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Proponujemy Państwu także organizację przerw kawowych i lunchy dostosowanych do potrzeb.

Gwarantujemy Państwu profesjonalizm usług. Każdy Partner jest dla nas wyjątkowy, dlatego optymalnie dostosujemy ofertę do oczekiwań.

Obiekt oraz zaplecze techniczne

Specyfikacja sali:
- 225 miejsc siedzących
- ponad 150 miejsc stojących
- balkon widokowy
- automatyczna kontrola oświetlenia
- projektory multimedialne
- system audio
- automatyczne rolety
- catering

Specyfikacja zaplecza:
- garderoba
- mikrofony bezprzewodowe

 

Oferta
W zależności od Państwa potrzeb proponujemy wynajem Sali w opcjach godzinnych i całodniowych.

Oferujemy przerwy kawowe na określoną godzinę oraz serwisy trwające cały dzień. Istnieje także możliwość zorganizowania takiej przerwy we własnym zakresie. W takim przypadku udostępniamy jedynie termosy.

Menu przerwy kawowej:

W odpowiedzi na zapotrzebowanie istnieje opcja lunchu (menu i cennik na zapytanie).

więcej o Sali konferencyjnej Caritas Archidiecezji Lubelskiej
www.konferencyjna.eu


Zapraszamy do współpracy!