Restauracja ATRIUM

  Hotel ** ZŁOTY KLUCZ
Trojaczkowice 33,
(4 km od Lublina przy trasie S19 Lublin Rzeszów)
tel. 502 517 312,
e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


**Tanie pokoje hotelowe w Hotelu Złoty Klucz **

Złoty Klucz oferuje pokoje hotelowe w różnych standardach. Goście oczekujący standardu biznesowego mają do dyspozycji pokoje biznesowe. Jest tu stały dostęp do Internetu, faxu, TV, bussines roomu przeznaczonego do spotkań i wszelkich niezbędnych multimediów. Jeżeli będziesz w Lublinie i szukasz pokoju do zatrzymania się to musisz koniecznie sprawdzić ofertę Złotego Klucza. To, do czego możesz mieć pewność to, to, że będziesz miał miłe wspomnienia. Nasze pokoje gościnne znajdują się w świetnej lokalizacji przy trasie: Lublin – Kraśnik – Rzeszów, zaledwie 15 minut od centrum.

Wypoczynek w naszych pokojach hotelowych możesz połączyć także z wizytami w restauracji.

Każdy z gości naszej restauracji może zasmakować świetnych i świeżych potraw z całego świata serwowanych przez naszych kelnerów i przygotowywanych przez szefa kuchni. Zapraszamy każdego, kto szuka chwili wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku i pragnie dobrze zjeść a także wypocząć czy to samemu czy z rodziną w wyjątkowym miejscu przy smacznym jedzeniu

Cennik:
Ceny uzależnione są od rodzaju pokoju, a także terminu, w jakim chcesz dokonać rezerwacji.

To, co możemy  zagwarantować to, to, że dobrze zjesz i odpoczniesz .


**Wnętrza biznesowe w Hotelu Złoty Klucz **

Złoty Klucz jest także świetnym miejscem do przeprowadzenia konferencji. Profesjonalne i dobrze wyposażone wnętrza biznesowe znakomicie nadają się do organizacji szkoleń, konferencji czy imprez firmowych. Wynajmij naszą salę konferencyjno – balową dla 130 osób. Jest ona w pełni klimatyzowana, wyposażona w sprzęt audiowizualny, TV oraz bezprzewodowy Internet. Dobre wyposażenie to więcej niż połowa sukcesu w przeprowadzaniu konferencji czy spotkań biznesowych.

więcej o Hotelu Złoty Klucz na
www.zlotyklucz.lublin.pl/

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj