Informacje różne z Lublina i regionu

 
   

 

Termin zgłoszeń do tegorocznego Konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublin zbliża się wielkimi krokami. Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienia formularza wybranej kategorii znajdującego się na stronie: www.lublin.eu/biznes-i-nauka/nagroda-gospodarcza

oraz przesłanie go do 18 października 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin ma charakter honorowy i prestiżowy. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstwa oraz jego pozycji na gospodarczej mapie Lublina. Laureaci nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.

Do istniejących już kategorii, w których Prezydent Miasta Lublin nagradza najprężniej działające firmy w Lublinie dołącza w tej edycji nowa kategoria – „Przemysły Kreatywne”. Obecnie przedstawiciele firm, instytucji oraz organizacji mogą zgłaszać się w następujących pięciu kategoriach: Innowacyjność, Obecność na Rynku Globalnym, Lokomotywy Gospodarcze Miasta, Młode Firmy oraz Przemysły Kreatywne. Regulamin oraz kryteria poszczególnych kategorii znajdą Państwo na stronie:
www.lublin.eu/biznes-i-nauka/nagroda-gospodarcza